Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Danny DeVito |
7,6
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Michael Leeson | ||
Producenci | Ocena | |
James L. Brooks
producent
|
8,0
|
|
Arnon Milchan
producent
|
||
Doug Claybourne
producent wykonawczy
|
||
Polly Platt
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Michael Douglas
Oliver Rose
|
8,1
|
|
Kathleen Turner
Barbara Rose
|
||
Danny DeVito
Gavin D'Amato
|
7,6
|
|
Marianne Sägebrecht
Susan
|
||
Sean Astin
Josh (lat 17)
|
6,8
|
|
Heather Fairfield
Carolyn (lat 17)
|
||
G.D. Spradlin
Harry Thurmont
|
||
Peter Donat
Jason Larrabee
|
||
Dan Castellaneta
Człowiek na krześle
|
9,0
|
|
Gloria Cromwell
Pani Marshall
|
||
Harlan Arnold
Pan Dell
|
||
Mary Fogarty
Pani Dell
|
||
Rika Hofmann
Elke
|
||
Patricia Allison
Maureen
|
||
Peter Brocco
Podstarzały żałobnik
|
||
Philip Perlman
Oferent na aukcji
|
||
Susan Isaacs
Asystentka na aukcji
|
||
Trenton Teigen
Josh (lat 10)
|
||
Bethany McKinney
Carolyn (lat 10)
|
||
Shirley Mitchell
Pani Dewitt
|
||
Ellen Crawford
Pielęgniarka
|
||
Michael Adler
Dr Hillerman
|
||
Lisa Howard
Pielęgniarka
|
||
Jeff Thomas
Pielęgniarz
|
||
Jacqueline Cassell
Sekretarka Gavina
|
||
Vickilyn Reynolds
Nancy, sekretarka Olivera
|
||
Eunice Suarez
Latynoska kobieta
|
||
Julia Elliott
Latynoska asystentka
|
||
Tony Crane
Nastolatek
|
||
Ryan Wickers
Josh (lat 3)
|
||
Shaun Wickers
Josh (lat 3)
|
||
Catherine Donohue
Carolyn (lat 3)
|
||
Mary Donohue
Carolyn (lat 3)
|
||
Sue Palka
Prezenterka wiadomości
|
||
Morris Jones
Prezenter wiadomości
|
||
Roy Brocksmith
Pan Fisk
|
||
Peter Hansen
Pan Marshall
|
||
Robert Harper
Heath
|
||
Prince Hughes
Krwawiący mężczyzna
|
||
Danitra Vance
Praktykująca manikiurzystka
|
||
David Wohl
Dr Gordon
|
||
W. Joe Kroesser
Dr Gordon
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Stephen H. Burum |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
David Newman | ||
Kostiumy | Ocena | |
Gloria Gresham | ||
Montaż | Ocena | |
Lynzee Klingman |
8,0
|
|
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
John Ganem
(asystent)
|
||
L. James Langlois
(praktykant)
|
||
Maria Lee Silver
(asystent)
|
||
Matthew Peerce
(praktykant)
|
||
Kelly J. Quinn
(asystent)
|
||
Nicole Shugrue
(asystent)
|
||
Nicholas C. Smith
(dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kathryn Blondell
główny stylista
|
||
Bunny Parker
fryzjer (dodatkowy)
|
||
John M. Elliott Jr.
charakteryzator
|
||
Gina Rylander
charakteryzator
|
||
Audrey L. Anzures
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ida Random
scenograf
|
7,0
|
|
Mark W. Mansbridge
dyrektor artystyczny
|
||
Anne D. McCulley
dekorator wnętrz
|
||
Oscar Delgadillo
rekwizytor
|
||
Mark Fabus
projektant wnętrz
|
||
Perry Gray
projektant wnętrz
|
||
Stan Tropp
projektant wnętrz
|
||
Steven Westlund
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Elliott Koretz
montaż dźwięku
|
||
Michael Magill
montaż dźwięku
|
||
David E. Stone
montaż dźwięku
|
||
John Duvall
montaż imitacji
|
||
Chuck Michael
montaż imitacji
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
John Frazier
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
M. James Arnett
kaskader
|
||
Janet Brady
kaskader
|
||
Richard Drown
kaskader
|
||
Jon H. Epstein
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marcia Holley
kaskader
|
||
Tracy Keehn-Dashnaw
kaskader
|
||
Patricia M. Peters
kaskader
|
||
Chuck Picerni Jr.
kaskader
|
||
Cris Thomas-Palomino
kaskader
|
||
Sammy Thurman
kaskader
|
||
Michael Runyard
koordynator kaskaderów
|
||
Scott Wilder
kaskader
|
||
Lane Leavitt
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Tellez
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lisa Beach
dobór obsady (asystent)
|
||
Debra Zane
dobór obsady (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…