Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Anthony Hickox | ||
Laurence Barbera
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Adam Carr
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Karen E. Frischmann
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Jim Goldthwait
(dodatkowy) (asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Roberto Gonzales-Rubio
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Terrance Hart
(dodatkowy) (asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Michelle LeDoux
(asystent)
|
||
Paul Martin
(asystent)
|
||
Piers Plowden
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Kevin M. Sullivan
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Michael Reaves | ||
Richard Christian Matheson | ||
Producenci | Ocena | |
Robert L. Levy
producent
|
7,0
|
|
Peter Abrams
producent
|
||
Tom Patricia
współproducent
|
||
David R. Ginsburg
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mario Van Peebles
Max Dire
|
||
Patsy Kensit
Casey Spencer
|
||
Bruce Payne
Adam Garou
|
||
Tony Denison
Jim Sheldon
|
6,5
|
|
Jason Beghe
Doug Crane
|
8,0
|
|
Paula Marshall
Liza
|
6,3
|
|
John Verea
Ramon Perez
|
||
Dean Norris
Fleming
|
||
Willie C. Carpenter
Ron Edmunds
|
||
Victoria Rowell
Anna Dire
|
||
Scott Paulin
Teague
|
||
Mel Winkler
Stratton
|
||
Joseph Culp
Tom Davies, detektyw
|
||
Robert Hammond
Jim (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bojesse Christopher
Parkingowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Brett
Motocyklista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Sandi Sissel | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Gary Chang |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Tony Gardner |
7,0
|
|
Mary Claire Hannan | ||
Montaż | Ocena | |
Peter Amundson |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Dźwięk | Ocena | |
Craig Berkey
montaż dialogów
|
9,0
|
|
Efekty specjalne | Ocena | |
Charles Belardinelli
technik
|
||
Dean Welch
technik
|
||
George Zamora
technik
|
||
Sandra Stewart
technik
|
||
Dean W. Miller
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Pete Antico
kaskader
|
||
Perry Barndt
kaskader
|
||
Michael T. Brady
kaskader
|
||
Nick Brett
kaskader
|
||
Todd Bryant
kaskader
|
||
Keith Campbell
kaskader
|
||
Tim A. Davison
kaskader
|
||
Shane Dixon
kaskader
|
||
Kiante Elam
kaskader
|
6,0
|
|
Ousaun Elam
kaskader
|
||
Kenny Endoso
kaskader
|
||
Jon H. Epstein
kaskader
|
||
Tim Gilbert
kaskader
|
||
James M. Halty
kaskader
|
||
Dana Hee
kaskader
|
||
Heidi Ho
kaskader
|
||
Steve Holladay
kaskader
|
||
Matt Johnston
kaskader
|
||
Henry Kingi Jr.
kaskader
|
||
Joel Kramer
kaskader
|
||
Kevin LaRosa
kaskader
|
||
Gary McLarty
kaskader
|
||
Bennie Moore
kaskader
|
||
Alan Oliney
kaskader
|
||
Eddie Perez
kaskader
|
||
Steve Picerni
kaskader
|
||
Gary Price
kaskader
|
||
Troy Robinson
kaskader
|
||
Danny Rogers
kaskader
|
||
Pat Romano
kaskader
|
||
Erik Rondell
kaskader
|
||
Gary Souzzi
kaskader
|
||
Scott Wilder
koordynator kaskaderów
|
||
Danny Wynands
kaskader
|
6,0
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…