1923
6.6
2022-2023
Odpowiednie ciało
Ephraim Waite
2023
Gniazdo Kondora
Gerhardt Schrude
2023
Wypadek
Grant
2022/I
Prawnik z Lincolna
2022
The Manor
Roland
5.9
2021/I
Łaska Pana
Harold
2020
Historia nagości w kinie
On sam
-
2020
Itsy Bitsy
Walter Clark
5.6
2019/II
Along Came the Devil 2
Michael, wielebny
-
2019
More Beautiful for Having Been Broken
Colin
-
2019
Oszuści
7.0
2018
Abnormal Attraction
Dr Stanley Cole
2018
Naznaczony: Ostatni klucz
Christian Rainier
5.7
2018
Tell Me Your Name
Michael, wielebny
-
2018
Ostatni z wielkich
2017
9/11
Monohan
5.7
2017
Last Rampage. Ucieczka Gary'ego Tisona
Cooper
2017
Love Locks
Hugo Blanchet
2017
Złodziejka czasu
Prof. Peter Deckard
2016/I
Egzorcysta
7.1
2016
Klątwa Śpiącej Królewny
Richard
5.4
2016
Zabójczy instynkt
6.7
2014
Kingdom
2014
37
Psycholog
-
2014
Ochroniarz Lincolna
William H. Seward
-
2013
Wypisz, wymaluj… miłość
Walt
6.2
2013
Jej Szerokość Afrodyta
6.9
2011-2012
Nie zadzieraj z zołzą spod 23
6.6
2012
Last Resort
6.7
2012
Brother White
Howard
-
2012
Droga milionerów
Roman
6.0
2012
The Lords of Salem
Francis Matthias
5.1
2012
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
7.5
2011
Castle
7.6
2011
Złote święta 2
Rod Wright
-
2011
Ostateczne chwile Ziemi
Rothman
5.6
2011
Lost: Zagubieni
8.1
2006-2010
Uczciwy przekręt
7.3
2010
Arktyczny podmuch
Walter Winslaw
4.8
2010
Titanic II
James Maine
3.2
2010
Camp Hell
Ksiądz
5.6
2010
Nieustraszony
6.8
2009
Krytyczne 24 godziny
Dr Mark Rhodes
5.2
2009
Złote święta
Rod
2009
Terminator: Kroniki Sary Connor
6.9
2008
Bibliotekarz 3. Klątwa kielicha Judasza
Prof. Lazlo / Vlad
6.6
2008
Szlak śmierci
Anthony
5.5
2008
Słowo na L
8.1
2007
Battlestar Galactica
8.1
2007
Ściśle tajne
John O'Neill
6.6
2007
CSI: Kryminalne zagadki Miami
7.1
2006
Siedem żyć
Ojciec Leah
5.9
2006
Powrót do życia
Robert Davis
2005/I
Wyznanie
Ks. Thomas Parker
2005/I
Wzór
7.0
2005
Trójkąt
7.1
2005
Shopping!
Adam
2005
Hate Crime
Pastor Boyd
6.2
2005
8 milimetrów II
Ambasador Harrington
5.7
2005
JAG – Wojskowe Biuro Śledcze
7.0
2004
Szpital "Królestwo"
7.1
2004
Powstali z popiołów
Peter Schuman
6.5
2003
Manfast
Rupert Iris
-
2003
X-Men Production Scrapbook
On sam
-
2003
Ława przysięgłych
Durwood Cable
7.3
2003
X-Men 2
Sen. Robert Kelly
7.4
2003
L.A. Law: The Movie
Lawrence Diebenkorn
-
2002
Dahmer
Lionel Dahmer
2002
Za młody na ojca
Dan Freeman
2002
Bez przedawnienia
Gen. Bill Marks
6.7
2002
Poza sezonem
Dr Zimmer
-
2001
Na krawędzi
2001
Letnia przygoda
Rand Parrish
6.7
2001
Piękna i szalona
Tom Oakley
6.7
2001
Szpital Dobrej Nadziei
1999-2000
Król żyje
Ray
2000
X-Men
Senator Robert Kelly
7.3
2000
Zapisane w sercu
Chase Stewart
1999
Wendetta
Thomas Semmes
-
1999
Dotyk miłości
Dr Charles Aaron
6.8
1999
Dotyk anioła
6.3
1998
Little Girl Fly Away
Frank
-
1998
Paulie – Gadający ptak
Dr Reingold
6.8
1998
Uczeń szatana
Richard Bowden
6.9
1998
Lovelife
Bruce
-
1997
Pocałunek wdowy
Justin
-
1996
W rytmie serca
John Murray
1996
Czarownice z Salem
Wielebny Parris
7.2
1996
Pod wiatr
Dr Michael Millerton
-
1996
Opowieści z krypty
7.4
1995
Po tamtej stronie
8.0
1995
Present Tense, Past Perfect
-
1995
The Skateboard Kid II
Burt Squires
-
1995
Daleko od domu: Przygody żółtego psa
John McCormick
1995
Wyprawa po życie
Dr Stevens
7.5
1995
Someone Else's Child
Nick Callahan
-
1994
Luck, Trust & Ketchup: Robert Altman in Carver Country
On sam
-
1993
A Mother's Revenge
Bill Sanders
-
1993
Szósty stopień oddalenia
Larkin
6.8
1993
Na skróty
Howard Finnigan
7.4
1993
Uniknąć śmierci
Laurence Dvorak
-
1992
Desperate Choices: To Save My Child
Richard Robbins
-
1992
Steel and Lace
Albert Morton
1991
Harry i Hendersonowie
1991
Bogate biedactwo
Jimmy Donahue
-
1987
Karna kompania
Porta
6.3
1987
Niesamowite historie
7.0
1986
The Ladies Club
Richard Harrison
-
1986
Alfred Hitchcock Presents
1985
Szpiedzy tacy jak my
Ruby
7.3
1985
Opowieści z ciemnej strony
1984
The Taming of the Shrew
Tranio
-
1983
Pocałuj mnie gdzieś
Dolin T. Pike
-
1982
Ryzykowna gra
Dan
-
1981
The Lathe of Heaven
George Orr
1980
The Horror Show
(zdjęcia archiwalne)
1979
Mind Over Murder
Jason
-
1979
Summer of My German Soldier
Anton Reiker
-
1978
Zagubiony transport
Płk Robert Dawson
6.6
1978
ABC Weekend Specials
-
1977
The Last Survivors
Michael Larsen
-
1975
Ma and Pa
-
1974
Mame
Starszy Patrick
-
1974
Ucieczka Ulzany
Por. Garnett DeBuin
6.8
1972
Medical Center
-
1970
Truskawkowe oświadczenie
Simon
1970
Ostatnie lato
Dan
1969