Dwóch papieży
Bez koloratki, bez nabożeństw, bez religijnego wymiaru, nieoceniające ale uczłowieczające i w nastroju oryginalnego buddy movie. Chwilami to tylko zabawa dla zabawy.
7
Kraina lodu 2
Druga część "Krainy lodu" nie dorasta oryginałowi do pięt. Ponieważ jednak jedynka jest arcydziełem, to "Frozen 2" jest nadal dobrym filmem. Ale tylko dobrym.
Katarakty Owsianko
7
Słodziak
Dojrzała autoterapia, nie tylko do obserwania, a uczestnictwa. Bez znieczulenia. Angażujący wielobój emocjonalny o dorastaniu, a w czymś pozostaniu.
9
Dickinson
Koniec z chłodnymi, podręcznikowymi zagadnieniami. Uwierzcie na słowo, że Emily Dickinson oczaruje niejednego z was! (odcinki 1-4)
Martyna Dziedziak
7
Pół Wieku Poezji Później
Odbiłem się od tej produkcji, widać że dużo brakuje i w grze aktorów, scenariusz i tempo realizacji też zawodzi. Pomysł był i to tyle, jedyny plus to muzyka w tle.
MARTIN007
Our RoboCop Remake
        *_Dear Robomom and Robodad, how are you? I am fine._*       Czasem niewiele trzeba by śmiać się do łez, czasem też coś na pozór strasznie słabego i głupiego potrafi być czymś niezwykle śmiesznym, a przede wszystkim pomysłowym. Gdy do tego dodamy niewielkie fundusze i własną pracę kilkunastu maniaków, którzy postanowili rozbawić innych i właściwie tylko dla samej satysfakcji, bo raczej nie dla jakiegoś wielkiego zysku, to wtedy dostajemy "Project disgusting monster", tfu! "Project Our Robocop" ;)       *_- Madam, you have suffered an emotional shock. I will notify a rape crisis center._*       Co tu dużo gadać, scenka z odstrzeliwaniem fajfusów przeszła już do historii pastiszu, bawi do łez po dziś dzień. Raczej nie powinienem tu linkować do tego, bo treść choć komiczna zapewne tylko dla dorosłych, ale podpowiem, że wystarczy wyszukać frazę *our robocop rape scene* i odpowiedni fragment filmu jest na Vimeo :) Zresztą jest też cały.      
Zenon Szypuła
RoboCop
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; *_... System reboot ... Loading COMMAND.COM_* &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; HAHAHA! (M$)DOS wiecznie żywy ;D &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;       <img src="https://i1.fdbimg.pl/y0jgbl_on6krv.jpg" width="" height="250">   &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Wielkie otwarcie, nowy superbohater, w sumie superglina, człowiek naznaczony traumą i gigantycznym cierpieniem, maszyna na straży prawa w mieście chaosu, wyrzekł się z bólem rodziny, żony, syna, by chronić apokaliptyczne Detroit przed zbójami przyszłości wszelkiej maści. Jego ból i dezorientacja są tak prawdziwe, że aż namacalne, widz cierpi razem z nim i tak bardzo jak on pragnie pomsty na winnych, najlepiej długiej i niezwykle krwawej, gdyby tylko nie ta cholerna dyrektywa... :P &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; *_- Żywy lub martwy, idziesz ze mną!_* &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Ikoniczny już obraz narodzin z bólu i cierpienia, powstania nieprzekupnego, idealnego strażnika prawa i porządku w mieście przyszłości pogrążonym w anarchii, czasem też pod dyktatem krwiopijczych korporacji, w zasadzie ciągle. Bohater jest nieugięty, choć posiada ludzkie organy, w tym najważniejszy - mózg, jest jednak prawie maszyną, lecz to wcale nie ujmuje mu człowieczeństwa. Co więcej jest zdeterminowany by nie tylko ukarać sprawców swojej krzywdy, lecz odnaleźć własne 'ja', odnaleźć sens 'życia', odnaleźć samego siebie we mglistych wspomnieniach, odnaleźć w sobie... człowieczeństwo. &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; *_- Przepraszam, muszę już iść, gdzieś właśnie popełniane jest przestępstwo._* &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;       <img src="https://i1.fdbimg.pl/8lp9egw1_on6krx.jpg" width="" height="250">  
Zenon Szypuła
RoboCop 3
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; *_- Zaraz, jak ty się zwiesz? Murphy?_* *_- Dla przyjaciół Murphy, dla ciebie Robocop!_* &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Tony Stark nie był pierwszym latającym człowiekiem-superbohaterem w odrzutowym skafandrze! Pierwszy był Alex Murphy, Robocop :] &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;       <img src="https://i1.fdbimg.pl/6l52tiv1_ob39f1.jpg" width="" height="250">   &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; _(nie licząc agenta 'dabyl oł sewen', czyli Jamesa Bonda, lecz on jako nie superbohater jest tylko 'zwykłym' człowiekiem, więc mógł sobie latać z jetpackiem te ponad 50 lat temu;)_ &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Jedna ze słabszych części opowieści o policjancie ze stali, czy raczej ze stopów tytanu, ale i tak warta zobaczenia choć zabrakło w niej wszystkiego: zarówno pomysłu jak i funduszy na... lepszy pomysł. To i tak nic, bo niebawem miał nadejść serial, który merytorycznie też nie był taki zły, ale ciągnął się jak flaki z olejem i też widać było po nim, że był kręcony na siłę i zupełnie bez pomysłu. Co ważne w tej części i wymaga podkreślenia, to to, że oficer Murphy w końcu wie kim jest, w końcu też jako Robocop ma dosyć i puszczają mu nerwy, jeśli tak można ująć nieznaczne wahnięcie żelaznego opanowania ;) W końcu przebrała się miareczka i niezniszczalny glina zaprowadza porządek, a ułatwiło mu to wykasowanie czwartej dyrektywy... &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; *_- To ty jesteś Murphy? Co mogę dla ciebie zrobić?_* *_- Możesz stawiać opór._* &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;       <img src="https://i1.fdbimg.pl/9k52tiv1_ob39f0.jpg" width="" height="250">   &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;   *:D* &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
Zenon Szypuła
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnował z powodu napiętego harmonogramu.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
To: Rozdział 2
Idris Elba był zainteresowany zagraniem roli w tym filmie.
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Shane Black był kandydatem do reżyserowania filmu.
1
Adam
3459 pkt.
2
Bluejohn_26
3345 pkt.
3
szwejzi
3122 pkt.
4
Chemas
1363 pkt.
5
Alter_Al
1201 pkt.

Proszę czekać…