Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Najdłuższa trzecia randka
"Najdłuższa trzecia randka" to film, który zmusza do zastanowienia się, co oznacza zakochać się w nieoczekiwanych okolicznościach. przeczytaj recenzję
7
Houria
„Houria” to rzecz o nadziei i kurczowym trzymaniu się jej skrawków przez tych, którzy ją tracą na ostatniej prostej realizacji swoich marzeń przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
6
Ona jest miłością
Reżyser oraz jednocześnie autor scenariusza Jamie Adams skomponował dzieło lekkie, które wydaje się być produktem niejednorazowego użycia przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
7
Chłopiec z niebios
„Chłopiec z niebios” traktuje wprawdzie o sprawach uniwersalnych, ale jest to opowieść konkretnie odnosząca się do miejsca, skąd pochodzi reżyser przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
7
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Mandarynki
Piękny film o podziałach ze względu na wojny i wartościach ponad nimi. Delikatnie podobny do "Piekła na Pacyfiku", tylko z innymi krajobrazami i mandarynkami.
ana481516
Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
A myślałem, że słabiej jak 'Gierek' to się nie da. Ale tam przynajmniej była jakaś kontrowersja. A tu nuda, brak humoru, brak scenariusza i okropna realizacja.
dareczek50
Rytuał śmierci
Najlepsza jest scena, w której Morgan Freeman czyta napisany krwią na ścianie napis i mówi, że to w suahili (napis rzeczywiście jest w suahili), a potem dodaje, że to Zulu. Rzecz w tym, że suahili używa się w Afryce środkowowschodniej, głównie w Kenii i Tanzanii, a Zulusi żyją na południu, głównie w RPA i Zimbabwe, to... jakieś pół kontynentu dalej. No i Zulusi mają swój własny język zuluski. To tak jakby Morgan Freeman powiedział: "To po polsku. Bułgaria".
dareczek50
Wierzę w Ciebie
Obejrzałem ze względu na B. Robertson. Ładne zdjęcia, ładni aktorzy, Scenariusz trzyma się kupy, nakręcone ze smakiem. O religijnej stronie filmu się nie wypowiem, bo religia to dla mnie nudnawe fantasy.
dareczek50
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Rob Letterman miał wyreżyserować, a Ansel Elgort został obsadzony w roli głównej, dopóki projekt nie został przeniesiony do Paramount Pictures.
Super Mario Bros. Film
Amanda Seyfried, Emma Stone, Jodie Comer, Chloe Grace Moretz, Mandy Moore, Amy Adams i Kristen Bell były brane pod uwagę do użyczenia głosu Księżniczce Peach.
Martwe zło: Przebudzenie
Reżyser Lee Cronin stwierdził w wywiadzie, że do filmu wykorzystano 6500 litrów sztucznej krwi.
John Wick 4
Keanu Reeves przeszedł 12 tygodni treningu w sztukach walki i kaskaderskich umiejętności, aby samemu wykonać wiele scen akcji.
Dodający
1
Czejen71
3093 pkt.
2
agatkar16
1700 pkt.
3
roksana_goly
1432 pkt.
4
TomaszMisiewicz
480 pkt.
5
k_malecki
203 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…