Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Różowe lata 90.
"Różowe lata 90." to zaskakująco udany powrót po latach. Z wielką przyjemnością ogląda się Kitty i Reda będących w wyśmienitej formie! przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
6
Gang Zielonej Rękawiczki
Dobrym złodziejem można być w każdym wieku przeczytaj recenzję
Martyna Kardyś
7
Dziennik Noel
Film opowiada wiele historii w jednym czasie. Każda jest unikatowa i inna na swój sposób. Jednak wszystkie zmierzają do jednego punktu. przeczytaj recenzję
7
Bękart z piekła rodem
To serial, który bardzo wiele zdradza już od pierwszego odcinka. Widz w pierwszych minutach obrazu dowiaduje się o tym, że ma do czynienia z bardzo brutalnym światem. przeczytaj recenzję
5
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Whoopi Goldberg
Lata 80 i 90 to był jej czas, teraz gra tylko w jakichś drugo czy trzeciorzędnych filmach a była świetną aktorką komiczną, która bardzo dobrze wypadała w dramatach, które mi osobiście podobały się nawet bardziej niż komedie, chociażby wspomnieć tutaj "Kolor purpury", "Serce Klary" czy "Długą drogę do domu".
Kasia
The Last of Us: Do ostatnich dni 1x3
Dwaj Panowie trochę mnie zaskoczyli, jednak ich historia chociaż jest tylko zapychaczem dziury, moze się podobać. Minusem jest jednak to, że zajmuje za dużo czasu w odcinku, wolałabym oglądać przygody Joela i Ellie.
Kasia
The Last of Us: Zarażeni 1x2
Bardzo dobry, szczególnie zakończenie. Podoba mi się grzyb, szkoda że to tylko jeden gatunek, większa różnorodność była by plusem. Na plus również efekty specjalne ukazyjące opuszczone miasto.
Kasia
The Last of Us: Gdy zgubisz się w ciemności 1x1
Odcinek średni czyli na 6. Ciekawe, że Joel Miller po 20 latach praktycznie nic się nie zmienia. Facet wtopiony w ściane - podobny ątek był w "Anihilacji".
Kasia
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Avatar: Istota wody
Kate Winslet sama wykonywała wszystkie swoje podwodne akrobacje.
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Daniel Kaluuya nie powtórzył roli W'Kabiego ze względu na wykonywanie innych zobowiązań.
Black Adam
Jordan Peele miał pierwotnie szansę wyreżyserować film w 2017 roku. Ale Peele odmówił, mówiąc: „Nie jestem fanem filmów o superbohaterach i nie chciałbym odbierać tej szansy reżyserowi, który jest ich pasjonatem."
Menu
Pierwotnie Emma Stone miała zagrać główną rolę w filmie.
Dodający
1
suwalczanin
14496 pkt.
2
szwejzi
11956 pkt.
3
Czejen71
10991 pkt.
4
k_malecki
9433 pkt.
5
Elizabeth_Linton
8057 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…