Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Patrz jak kręcą
Tom George zrobił zgoła niedzisiejszą komedię kryminalną. Wyszło smacznie, bo efekt bawi przez całą emisję, choć przecież dochodzenie i jego finał mają tu znaczenie wtórne. przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
8
Andor: Odcinek 1x1
Opinia po trzech pierwszych odcinkach nowego serialu Star Wars od Walta Disneya i Lucasfilm. przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
8
Zołza
Na szczęście na planie "Zołzy" pojawi się Bronisław Wrocławski, który pełnokrwistą kreacją uratuje film przed ubraniem konwencji ostrej satyry w pozy znane z pasma telewizji dla gospodyń domowych przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
5
Zróbmy zemstę
Zaskakująco dobry film będący sympatyczną czarną komedią ze świetnie bawiącymi się w swoich rolach Camilą Mendes oraz Mayą Hawke. przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
6
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Prey
Niskobudżetowy horrorek za produkcją, którego stało między innymi studio Blumhouse, które dostarczyło nam już parę naprawdę niezłych produkcji w tym gatunku. Jak wypada natomiast ta pozycja? Muszę przyznać, że zaskakująco pozytywnie. Duża w tym zasługa plot twistu, który w pewnym momencie następuje. Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się go. Trochę ten film zyskał w moich oczach dzięki temu, Największy problem mam tutaj jednak z zupełnie niepotrzebnymi retrospekcjami, które zupełnie nic tutaj nie wnoszą oraz grą aktorską głównego bohatera. Logan Miller wypadł bardzo słabo.
Łukasz Wróblewski
Legenda lasu
Nie był to wcale taki zły film. Miał on swoje plusy jak na przykład naprawdę fajne widoczki czy nienajgorszej prezentującego się stwora. Akurat w takich filmach zazwyczaj stwór prezentuje się bardzo sztucznie tym bardziej zaskakuje jak i cieszy jednocześnie fakt, że tutaj było zupełnie inaczej. No tylko szkoda, że przez cały środek filmu wieje nudą, bo nic się praktycznie nie dzieje. Dwóch facetów idzie sobie przez las i gada między sobą. Żeby jeszcze dialogi były ciekawe. No ale nie. Mimo wszystko i tak można zobaczyć jeśli lubi się taki rodzaj filmów.
Łukasz Wróblewski
Mały sekret
film bardziej dla młodszej widowni 5/10
Daniel Ciechanowski
Johnny
Szczerze polecam ten film za grę aktorską i za rewelacyjne przesłanie a jakie to zobaczysz w filmie
Daniel Ciechanowski
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Nie martw się, kochanie
Olivia Wilde początkowo miała zagrać główną rolę, ale postanowiła obsadzić Florence Pugh po tym, jak zobaczyła ją w Midsommar. W biały dzień (2019).
Sierota. Narodziny zła
Niektórzy z obsady, którzy byli tego samego wzrostu co Isabelle Fuhrman, gdy byli w kadrze, musieli nosić buty na wysokim obcasie, stojąc obok niej, aby wyglądała na niższą.
Top Gun: Maverick
Pod naciskiem Toma Cruise'a w filmie wykorzystano minimum ujęć z zielonego ekranu i CGI z lotu ptaka, a nawet zbliżenia z kokpitu są robione podczas prawdziwych sekwencji w locie. Oznaczało to, że znaczna część obsady musiała przejść intensywne sesje treningowe z przeciążeniami, aby wytrzymać fizyczne obciążenia wywierane przez przeciążenia podczas lotów.
Thor: Miłość i grom
Christian Bale początkowo odrzucał możliwość pojawienia się w kolejnych filmach o superbohaterach z komiksu, postrzegając gatunek jako nieciekawy z perspektywy aktorskiej, a zwłaszcza mając negatywne doświadczenie przy zakładaniu kostiumu. Zgodził się jednak wziąć udział w tym filmie, po tym, jak jego dzieci błagały go, by przyjął tę rolę.
Dodający
1
suwalczanin
9670 pkt.
2
Lillu
9655 pkt.
3
antyle26
8883 pkt.
4
szwejzi
7881 pkt.
5
agatkar16
7086 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…