Nędznicy
Ziemia niczyja, gorzki labirynt. Prawo silniejszego, ponad jakimkolwiek innym prawem. Palące kino akcji połączone ze społecznym zaangażowaniem obserwacji napięć międzkulturowych.
8
Ja teraz kłamię
Recenzja DVD - Ja teraz kłamię
Martyna Kardyś
5
Fighter
Recenzja DVD - Fighter
Martyna Kardyś
4
Dżentelmeni
Liga niezwykłych dżentelmenów. The king is back z soczystą komedią gangsterską i elegancką, bez scenariuszowego niechlujstwa.
8
Diablo. Wyścig o wszystko
Polscy szybcy i wściekli to są, że tak powiem. Ładne samochody są, piękne dziewczyny są, no i nędzna fabuła również jest. Historia w tym filmie jest położona tak samo jak dialogi. Nawet sceny wyścigów trzeba zaliczyć na minus tego filmu. Widać, że twórcy starali się fajnie je zaprezentować, no ale jednak nie wyszło. Główny problem z nimi polega na tym, że ciężko połapać się przy nich co się akurat dzieje na ekranie. Z kolei grą aktorską ogólnie można zaliczyć in plus.
Łukasz Wróblewski
21 Bridges
Interesujący scenariusz ,dobra obsada i dobrze się ogląda ! Polecam ;)
Darco W.
Widzę tylko ciebie
Film dobrze się ogląda. Blake Lively nieźle zagrała. Może tempo filmu jest nieśpieszne ale ja właśnie takie lubię. Szkoda, że nie było tłumaczenia tekstu piosenki, którą śpiewała w końcówce bohaterka. Choć można się domyślić o czym jest. Całość na plus.
dareczek50
Togo
Na faktach.Takie filmy są super
dareczek50
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
1
Adam
9827 pkt.
2
Kasia
9776 pkt.
3
szwejzi
4485 pkt.
4
Tadek
2509 pkt.
5
ana481516
2363 pkt.

Proszę czekać…