Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Gry rodzinne
Nie każdy filmy lub serial musi się trzymać sztywnych ram gatunkowych. przeczytaj recenzję
6
Echa
Dwie osoby na jednym świecie z mnóstwem problemów. przeczytaj recenzję
7
Blondynka
Film „Blondynka” jest ciekawym wizualnie kolażem kadrów, w jakie zmieścić chcieliby Marilyn Monroe zapewne jej liczni apologeci. przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
7
Niewidzialna wojna
„Niewidzialna wojna” to chaotyczny zbiór utkany z anegdot o życiu artysty subiektywnie zreferowanych przez niego samego. przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
3
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Poroże
Nieco inny z mniejszą ilością akcji
Asmodeusz
Edyta Olszówka
Bardzo ładna aktorka, która w dalszym ciągu trzyma klasę i styl wyglądu. Bardzo specyficzny i ciepły głos. Cenię ją za grę aktorską, jednakże ten głos mnie lekko denerwuje, ale tylko lekko :)
Chemas
Christopher Nolan
Ciężko mi ocenić twórczość tego gościa. Raz jestem na tak, a drugi raz na nie.
Dawid Burdelak
Interstellar
Niesiony ujmującym porywem, wynikającym z wielu komentarzy i porównań do „Odysei 2001”, wyszedłem z kina nieco oszołomiony. W głowie dźwięczała mi muzyka do filmu. Z jednej strony ujmująca, a z drugiej wręcz przeciwnie. Ładne malowanie wyobraźni twórców poprzez obraz. Wizualnie film, jest dość „estetyczny”, jednakże będę się upierał, że scenariusz jest zbyt mocno przekombinowany. Do tego niemiłosiernie rozbudowany wątek relacji córki i ojca. Zdaję sobie sprawę, że na temat tego filmu postawiono szereg pytań i wyrażono mnóstwo opinii. Pomimo to, sam sobie zadałem pytanie. Czy „filozoficznie” Nolan zbliżył się do Kubricka? Po dzisiejszym i dość późnym wyjściu z kina, znam wreszcie odpowiedź. Niestety, nie zbliżył się do Geniusza.
Dawid Burdelak
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Nie martw się, kochanie
Olivia Wilde początkowo miała zagrać główną rolę, ale postanowiła obsadzić Florence Pugh po tym, jak zobaczyła ją w Midsommar. W biały dzień (2019).
Sierota. Narodziny zła
Niektórzy z obsady, którzy byli tego samego wzrostu co Isabelle Fuhrman, gdy byli w kadrze, musieli nosić buty na wysokim obcasie, stojąc obok niej, aby wyglądała na niższą.
Top Gun: Maverick
Pod naciskiem Toma Cruise'a w filmie wykorzystano minimum ujęć z zielonego ekranu i CGI z lotu ptaka, a nawet zbliżenia z kokpitu są robione podczas prawdziwych sekwencji w locie. Oznaczało to, że znaczna część obsady musiała przejść intensywne sesje treningowe z przeciążeniami, aby wytrzymać fizyczne obciążenia wywierane przez przeciążenia podczas lotów.
Dodający
1
Lillu
2901 pkt.
2
roksana_goly
1674 pkt.
3
agatkar16
1401 pkt.
4
antyle26
1210 pkt.
5
suwalczanin
1071 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…