Piercing
"Piercing" nie jest całkowitym zakalcem i da się oglądać, ale ciężko mi go polecić komukolwiek poza najbardziej zaprzysięgłymi miłośnikami "torture porn".
Katarakty Owsianko
3
Legiony
Tylko koni żal. Wiarygodność ginie pierwsza w tej bitwie.
2
Kraina jutra
W pewnym sensie Disney wraca tym filmem do swoich korzeni, do złotej ery radosnych opowieści pokazujących, że wszystko jest możliwe.
Katarakty Owsianko
8
Ocean's 8
Na słowa uznania zasługuje również sama scenografia. Niektórych widoków oraz ujęć może pozazdrościć niejeden twórca sensacyjnego kina.
Kamil Żółkiewicz
8
Niedobrani
Charlize Theron prezentuje się niczego sobie ,można powiedzieć wow ! Za to Seth Rogen wyglądem i zachowaniem przypomina kloszarda .A tak po za tym ciekawy scenariusz i humor . Mi się film podobał ,ja polecam ;)
Darco W.
Annabelle wraca do domu
Według mnie jest to najlepsza jak do tej pory odsłona Annabelle. W sumie można powiedzieć, że jest to takie the best of całej serii. Fabularnie nie zachwyca, ale w sumie nigdy nie miała tego robić. Daje jedynie niezły pretekst do przedstawienia straszaków. Bohaterowie są naprawdę fajni w szczególności córka Warrenów, która to została zagrana przez inną aktorkę niż dotychczas. Z kolei sami Warrenowie kiedy się pojawiają to jak zwykle prezentują się bardzo dobrze. Nie mogę się doczekać już 3 części Obecności kiedy to będą mieli więcej czasu ekranowego :)
Łukasz
Na ringu z rodziną
Naprawdę kapitalny film ze świetnym poczuciem humoru. Na dodatek w ciekawy sposób przedstawia realizowanie marzeń. Na duży plus zasługuje również obsada na czele z Florence Pugh. Przy okazji film ten jest kolejnym przykładem tego, że najlepsze scenariusze pisze życie.
Łukasz
Krampus. Duch Świąt
Takie połączenie komedii z horrorem. W sumie muszę przyznać, że wyszło ono naprawdę fajnie. Sam koncept z tym całym Krampusem również taki jest. Naprawdę ciekawie to wymyślili. Przy okazji muszę nadmienić, iż film ten miał klimat horrorów z lat 80, co dla mnie jest plusem.
Łukasz
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
Avengers: Koniec gry
Robert Downey Jr. był jedynym członkiem obsady, któremu powierzono cały scenariusz filmu.
Annabelle wraca do domu
Film jest poświęcony Lorraine Warren, która zmarła dwa miesiące przed premierą filmu.
1
Adam
6124 pkt.
2
Khaosth
3846 pkt.
3
szwejzi
3296 pkt.
4
Kasia
2784 pkt.
5
Chemas
2560 pkt.

Proszę czekać…