Poznajmy się jeszcze raz
Nic dwa razy się nie zdarza. Pełen szczerości uczuć i nostalgii smakołyk spoglądający za siebie, udowadniający, że można być sentymentalnym, ale jak warto afirmować chwilę obecną.
7
Błąd systemu
Wiele hałasu o coś, o kogoś! Poszukiwanie dowodu na sens istnienia w tak młodym wieku. Horror egzystencjalny. Kino, które szarpie.
9
Nasze miejsce na Ziemi
Nic nie o mówi o nas tak wiele, jak to jak traktujemy ziemię. Krzepiący dokument ze smaczkami fabularnymi o powrocie do dialogu z ziemią i zwierzętami, a dominacji.
6
Varan the Unbelievable
Niezbyt udana próba stworzenia amerykańskiej wersji japońskich potworów.
Asmodeusz
3
Legiony
Znowu mamy pokazane jak Polacy dzielnie walczyli z w rogiem ? Przy okazji w głowie mieli jedną dziewczynę (Wiktoria Wolańska) która chciała się nawet rozdwoić ,podzielić po równo ? Jak wyszło tak wyszło .Widać że na bezrybiu nawet rak ryba ?Ogólnie film jest do niczego i nudny ;)
Darco W.
Villains
Całkiem niezły, lecz okropnie absurdalny, tak niewiarygodnie abstrakcyjny, że aż...       Cała historia zaczyna się od scen urągających wszelkim zasadom zdrowego rozsądku, no ale w końcu Ameryka -- tam się takie rzeczy mają prawo dziać :) Potem jesteśmy świadkami kolejnych "odlotów" głównych bohaterów, ale to tylko do chwili, gdy znajdą się w pewnym malowniczym i niezwykle tajemniczym domku w lesie, daleko na urokliwym odludziu. Tam zostają całkowicie zdominowani przez parkę, która zdaje się lewitować w oparach absurdu i zgotują naszym postaciom iście piekielny los :D       Co będzie dalej niech każdy zobaczy sam, film jest całkiem niezły i spokojnie można oglądać, ale trzeba pamiętać, że nie można go brać na serio!            
Zenon Szypuła
Ojciec Mateusz: Gwiazdor 1x215
Komisariat sandomierskiej policji przeniósł się na ten odcinek na... tak! Na plebanię oczywiście! ;D       Wyjątkowo komiczny odcinek serii, wszyscy jak jeden mąż poszli do Mateusza po lekcje szachowe, ten z kolei był owym faktem wyraźnie ucieszony i nikomu nie odmawiając prowadził warsztaty szachowe, hehe. Natalia i jej idol z telewizora pocieszna jak zawsze, sam sklerotyk z Alzheimerem... cóż. Dziewczyna Wierzby niczego sobie, jakoś chyba długo miejsca nie zagrzała w serialu, bo tego zbytnio nie pamiętam, ale finał ze "szczęśliwą" czapką pilotką, to raczej nawiązanie do czterech pancernych, bo to jest/był jawny... hełmofon xD      
Zenon Szypuła
The Corridor
o ile ma to jakąś głębię to jej nie dostrzegłem
Asmodeusz
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
Doktor Sen
Ewan McGregor, Dan Stevens, Chris Evans, Matt Smith i Jeremy Renner byli rozważeni do zagrania roli głównej w filmie. Ostatecznie McGregor został obsadzony z błogosławieństwem reżysera.
Na noże
K Callan, która gra matkę Harlana Thrombey'a jest w rzeczywistości ponad sześć lat młodsza od Christophera Plummera.
1
Adam
3172 pkt.
2
Bluejohn_26
2570 pkt.
3
szwejzi
2512 pkt.
4
5
Chemas
1883 pkt.

Proszę czekać…