Critters Attack!
Choć należało się spodziewać, że Crittersi prędzej czy później powrócą, to nie jest to come back na jaki czekałem.
Asmodeusz
3
Antologia duchów miasta
Ożywające trupy, umierające miasta i społeczności. Uwierz w ducha, kiedy tracisz pogodę ducha.
8
Pewnego razu... w Hollywood
Przeżyjmy to jeszcze raz...
7
Gdzie jesteś Bernadette?
Gdzie jesteś Richardzie Linklaterze?
4
Janosik
Nie wiem już który raz oglądam ostatni odcinek tego serialu. Rozwala mnie jak zwykle ponadczasowe przesłanie. O muzyce i grze aktorskiej nawet nie będę wspominał. Mistrzostwo świata. Podnoszę ocenę do dychy.
Chemas
Janosik
Właśnie
Chemas
Stereotypy: Hiszpanie 1x6
Odcinek o Hiszpanach bardzo fajny. Pokazani weseli, pozytywni ludzie, często uważani za leni, podczas gdy tak naprawdę oni są całkiem sumienni i pracowici, tylko ten klimat mają taki ;)       Walki byków to już nieco inna para kaloszy i nie rozumiem czemu niektórzy mają takie ciśnienie na wybijanie im tego z głowy?! Przecież to taki kraj, taka tradycja, sam nikt nie lubi jak się mu czegoś zabrania, coś nakazuje, ale tam się chętnie mądrzą i ich pouczają, gdy tymczasem korridy są częścią wielowiekowej tradycji i wcale nie są tak bardzo rozpowszechnione jak się nam wydaje. Są nawet kobiety. Komunistyczna komuna powala, ale skoro funkcjonuje, to czemu nie? :) Taki sobie dziadek, hiszpański Fidel, pełen werwy i z pasją... hehe i tyle lat im się świetnie wiedzie, ba! są jeszcze zadowoleni!      
Zenon Szypuła
Stereotypy: Szwedzi 1x5
Ten odcinek o Szwedach to jakaś masakra normalnie!       Wiele wiem o tym kraju z pierwszej ręki, a nawet bywam tam raz na jakiś czas od wielu już lat, ale na przykład nie wiedziałem zupełnie nic o tych przedszkolach, co to w nich nie uznają, nie dzielą dzieci na płeć! To co? Wszystkie dzieciaki są obojnakami, czy jak oni je tam traktują? Aha, wymyślili sobie trzecią płeć, która jest... UWAGA!... bezpłciowa! Szwedzkie słowo "hen" znaczy tyle co "ono", bo to nawet nie jest nasze polskie "ono" w znaczeniu jakiś bobas, tylko większe dzieci i... dorośli bez płci! Szwedzki film pornograficzny nakręcony przez feministki już nie zrobił takiego wrażenia, bo w sumie nie był wcale taki obrazoburczy. Feministki w tym kraju nie przebierają w środkach i jakieś 10 lat temu wojowały o prawa kobiet namawiając je do... nie depilowania się i nie używania... dezodorantów! Tak, no i o ile to pierwsze można by jakoś przeżyć, to drugie to już masakra jakaś. A były takie co się sumiennie i rygorystycznie stosowały do tego...      
Zenon Szypuła
Annabelle wraca do domu
Film jest poświęcony Lorraine Warren, która zmarła dwa miesiące przed premierą filmu.
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.
Avengers: Koniec gry
Robert Downey Jr. był jedynym członkiem obsady, któremu powierzono cały scenariusz filmu.
Godzilla II: Król potworów
Gareth Edwards miał początkowo reżyserować film, ale zrezygnował 13 maja 2016 roku.
1
Adam
4802 pkt.
2
Kasia
4566 pkt.
3
Bluejohn_26
4339 pkt.
4
szwejzi
3133 pkt.
5
LadyMoon
2911 pkt.

Proszę czekać…