Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Pasażerowie nocy
To bezpretensjonalny, ale też i pozbawiony większych ambicji psychologicznych film o samotności ludzi wśród nich samych przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
6
Gry rodzinne
Nie każdy filmy lub serial musi się trzymać sztywnych ram gatunkowych. przeczytaj recenzję
6
Echa
Dwie osoby na jednym świecie z mnóstwem problemów. przeczytaj recenzję
7
Blondynka
Film „Blondynka” jest ciekawym wizualnie kolażem kadrów, w jakie zmieścić chcieliby Marilyn Monroe zapewne jej liczni apologeci. przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
7
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Andor
Jak na razie pełne zaskoczenie, w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Dostajemy prawdziwy klimat świata gwiezdnych wojen z pełnowymiarowymi bohaterami i ciekawą historią. Coś czego brakowało w dotychczasowych epizodach czy spin-offach. Nie ma nic lepszego dla starego fana Gwiezdych Wojen. 9/10 (po 4 odcinkach).
rad88
Gra o tron: Ród Smoka
Niby się rozkręca, niby jest fajnie, ale drażnią przeskoki w czasie bez jakiejkolwiek informacji o tym w serialu. Przez to robi się chaos.
ana481516
Poroże
Nieco inny z mniejszą ilością akcji
Asmodeusz
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Nie martw się, kochanie
Olivia Wilde początkowo miała zagrać główną rolę, ale postanowiła obsadzić Florence Pugh po tym, jak zobaczyła ją w Midsommar. W biały dzień (2019).
Sierota. Narodziny zła
Niektórzy z obsady, którzy byli tego samego wzrostu co Isabelle Fuhrman, gdy byli w kadrze, musieli nosić buty na wysokim obcasie, stojąc obok niej, aby wyglądała na niższą.
Top Gun: Maverick
Pod naciskiem Toma Cruise'a w filmie wykorzystano minimum ujęć z zielonego ekranu i CGI z lotu ptaka, a nawet zbliżenia z kokpitu są robione podczas prawdziwych sekwencji w locie. Oznaczało to, że znaczna część obsady musiała przejść intensywne sesje treningowe z przeciążeniami, aby wytrzymać fizyczne obciążenia wywierane przez przeciążenia podczas lotów.
Dodający
1
Lillu
3242 pkt.
2
agatkar16
2294 pkt.
3
roksana_goly
1767 pkt.
4
antyle26
1377 pkt.
5
suwalczanin
1326 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…