Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
W zamknięciu
Kiedy układasz wszystko całe życie, a do ruiny dochodzi w kilka chwil. Jak pozbierać się w całym absurdzie? przeczytaj recenzję
6
Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera
Pomiędzy fabułą a rzeczywistością - czyli o podejmowaniu ważnych decyzji w sztuce. przeczytaj recenzję
6
Andor
"Andor" to pierwszy serial Disneya osadzony w uniwersum "Gwiezdnych wojen", który spełnia pokładane w nim nadzieje. To thriller szpiegowski z krwi i kości! przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
8
Kociarze
To wspaniały film dokumentalny, który jest prawdziwym listem miłosnym do ludzi, którzy traktują swoich czworonożnych kompanów, jak członków rodziny. I chwała im za to! przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
8
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Dwayne Johnson
Tak to się kończy jak ktoś myli się z powołaniem. Powinien pozostać w wrestlingu i odcinać kupony, a nie psuć produkcje filmowe. Nawet jeżeli nie może już "walczyć", to zawsze może trenować, być jakimś konsultantem, czy też komentować "mecze". Ewentualnie i w filmie znalazł by sobie miejsce, ale nie jako aktor, tylko na przykład kaskader.
Chemas
Harry Angel
Odświeżam sobie właśnie na tvp Kultura. Jak dla mnie nic się nie zestarzał. Jeden z lepszych horrorów. Obok Bullet, Zapaśnika , Ćmy barowej i Roku smoka najlepsza rola Rourke jako cynicznego detektywa, który wplątuje się w diabelską aferę. Oczywiście znakomity diabelski. Robert De Niro. Przekonywująca Lisa Bonet. Za gówniarza byłem na tym filmie w kinie i pamiętam, że bałem się. Klimat w tym filmie jest tak mroczny, że aż porażający. Do tego ten co jakiś czas pojawiający się motyw wentylatora, którego skrzydła łopoczą.
Chemas
Ostatni smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca
Ależ to słaba pozycja, poco to robić takie niby kontynuacje, bazując na dobrym filmie Ostatni smok i chyba też na pomyśle pisarza Silvana de Mari, ale tu nie mam pewności. Nieudolna produkcja.
Chemas
Uprowadzona
Moje zdanie na temat tego filmu, bo o serii to nawet nie chcę wspominać, chyba się większości komentujących nie spodoba. Nie rozumiem zachwytów i uznawania tego filmu za kultowy. Moim zdaniem jest to prostu zgrabnie zrobiony sensacyjniak z dobrą rolą Neesona. Może zmienię zdanie jak sobie odświeżę, ale wątpię. Film jest w porządku, znacznie gorzej jest z kontynuacjami.
Chemas
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Black Adam
Jordan Peele miał pierwotnie szansę wyreżyserować film w 2017 roku. Ale Peele odmówił, mówiąc: „Nie jestem fanem filmów o superbohaterach i nie chciałbym odbierać tej szansy reżyserowi, który jest ich pasjonatem."
Thor: Miłość i grom
Christian Bale początkowo odrzucał możliwość pojawienia się w kolejnych filmach o superbohaterach z komiksu, postrzegając gatunek jako nieciekawy z perspektywy aktorskiej, a zwłaszcza mając negatywne doświadczenie przy zakładaniu kostiumu. Zgodził się jednak wziąć udział w tym filmie, po tym, jak jego dzieci błagały go, by przyjął tę rolę.
Nie martw się, kochanie
Olivia Wilde początkowo miała zagrać główną rolę, ale postanowiła obsadzić Florence Pugh po tym, jak zobaczyła ją w Midsommar. W biały dzień (2019).
Amsterdam
Jennifer Lawrence, Jamie Foxx i Angelina Jolie byli brani pod uwagę do ról w filmie.
Dodający
1
roksana_goly
752 pkt.
2
suwalczanin
366 pkt.
3
antyle26
187 pkt.
4
ar23s
104 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…