Kraina lodu 2
Druga część "Krainy lodu" nie dorasta oryginałowi do pięt. Ponieważ jednak jedynka jest arcydziełem, to "Frozen 2" jest nadal dobrym filmem. Ale tylko dobrym.
Katarakty Owsianko
7
Słodziak
Dojrzała autoterapia, nie tylko do obserwania, a uczestnictwa. Bez znieczulenia. Angażujący wielobój emocjonalny o dorastaniu, a w czymś pozostaniu.
9
Dickinson
Koniec z chłodnymi, podręcznikowymi zagadnieniami. Uwierzcie na słowo, że Emily Dickinson oczaruje niejednego z was! (odcinki 1-4)
Martyna Dziedziak
7
For All Mankind
Mocne strony produkcji pozostawiają nadzieję, że koneserzy podróży w kosmos, nie zaliczą tym razem bolesnego lądowania wspólnie z całą filmową załogą. (odcinki 1-4)
Martyna Dziedziak
7
Satanic
Film naprawdę trzyma poziom - w odróżnieniu od reszty nowych horrorów, tu - im dalej, tym lepiej! Zakończenie zacne. Akcja zawiązana. Powoli, ale...do przodu. Plus twist. I tak, bez tłumaczeń /alleluja!/, jedziemy z hardcorem. Aktorsko, eeee, różnie. Postać Setha poniżej chwalona, mnie wkurzała. Choć aktora lubię, tu niekoniecznie... egzaltowany na siłę. Dla widzów zaczynających przygodę z horrorem, bądź dla odmiany dla starych wyg szukających horrorowych jasnych punktów w kinematografii nowszej, polecam Ja.
als
W domu wszystko dobrze
Interesujący scenariusz ,włoski temperament i przepiękna sceneria . A po za tym samo życie radości i smutki ,miłostki i zdrady ... Ja tylko polecam ;)
Darco W.
Dzikie stworzenia
Nic ciekawego ? Szkoda marnować na to czas ;)
Darco W.
Charlie Says
Porażka ! Co to w ogóle ma być ? Psychopata który robił pranie mózgu w większości podatnym dziewczynom i dobrze się bawił .Miał moc ? Ale po co i dla kogo takie filmy o tym "czubku "? Jego miejsce to szambo a nie film !!!
Darco W.
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnował z powodu napiętego harmonogramu.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
To: Rozdział 2
Idris Elba był zainteresowany zagraniem roli w tym filmie.
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Shane Black był kandydatem do reżyserowania filmu.
1
Adam
3167 pkt.
2
Bluejohn_26
2873 pkt.
3
szwejzi
2045 pkt.
4
Chemas
1285 pkt.
5
Alter_Al
1079 pkt.

Proszę czekać…