Klątwa Ju-on: Początek
Klątwa nie jest tutaj zjawiskiem ciążącym na jednostce, to bardziej cywilizacyjna choroba XX i XXI wieku. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
8
XABo: Ksiądz Boniecki
Samotność długodystansowca. O człowieku myślącym, otwartym, gdzie koloratka niczego nie uciska. Nie ocieplanie wizerunku kościoła, a przykazanie miłości napisane bez udziału religii. przeczytaj recenzję
8
Curon
Kolejny zmarnowany potencjał w ładnej oprawie graficznej od Netflixa. przeczytaj recenzję
Martyna Kardyś
6
Domysł
Kilka lat temu na pewno nie byłoby mowy o tym, aby obraz trafił do polskich kin lub sklepów jako płyta DVD. Jest to produkcja zdecydowanie zbyt niszowa. przeczytaj recenzję
7
Narodziny gwiazdy
*Narodziny reżysera* [8/10] ||| Może historia miejscami naiwna, ale gra aktorska, piosenki i chemia między bohaterami robią robotę. Piękny i wzruszający film.
Katarakty Owsianko
W głębi lasu
Przyznaję jeszcze nie obejrzałam, może kiedyś jak dotrze do mnie Netflix, tymczasem muzyka z trailera jest super https://www.youtube.com/watch?v=uFKICwBiPMM (nie wklejam w swoim poniedziałkowym temacie bo coś tam nie działa).
Kasia
Rok 1984
Dużo słabsza ekranizacja od powieści. John Hurt nie zagrał aż tak dobrze, no i sceny erotyczne między Winstonem a Julią mnie bardzo raziły. Jednakże na ogromny plus zaliczam klimat, któremu reżyserowi udało się zdecydowanie zachować, no i przede wszystkim muzyka - odpowiednio przejmująca, wręcz przygnębiająca jak sam film.
dawidek98
Laleczka
Cieszę się że powstała jakaś nowa produkcja o zabójczej lalce (takie filmy są u mnie zawsze mile widziane) jednak uważam że niepotrzebne było tu wklejanie na siłę historii z Chucky'm. Spokojnie mógłby to być po prostu inny film o zupełnie innej lalce i innym tytule a nie kolejny remake.. Fajnie się to nawet oglądało, ale porównywać tego filmu z oryginałem z 1988 roku nawet bym nie śmiał.. Jako osobna produkcja wypada nawet zacnie, jako remake "Child's Play" raczej słabo. Ode mnie mocne 6/10.
Siwy1984
Dżentelmeni
Hugh Grant ujawnił w programie Graham Norton, że nie spotkał się z Matthew McConaughey podczas kręcenia filmu. Po raz pierwszy spotkali się w tym programie Graham Norton.
Niewidzialny człowiek
Armie Hammer i Alexander Skarsgard byli wybrani przez studio do tytułowej roli.
Wyspa Fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
1
Bluejohn_26
2702 pkt.
2
Kasia
1591 pkt.
3
agatkar16
1386 pkt.
4
LadyMoon
1208 pkt.
5
Adam
792 pkt.

Proszę czekać…