Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Chora na siebie
„Chora na siebie” pozostanie odważną i nietuzinkową prowokacją na tle ogólnej szarzyzny kinematograficznej. Szkoda tylko, że nie wynika z niej jakiś przenikliwy morał przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
6
Misteri Rumah Tua
Egzotyczny horror, który zaskoczył chyba nawet samych twórców. przeczytaj recenzję
Asmodeusz
4
Różowe lata 90.
"Różowe lata 90." to zaskakująco udany powrót po latach. Z wielką przyjemnością ogląda się Kitty i Reda będących w wyśmienitej formie! przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
6
Gang Zielonej Rękawiczki
Dobrym złodziejem można być w każdym wieku przeczytaj recenzję
Martyna Kardyś
7
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Noc w muzeum 2
Słabe to to, jak jeszcze jedynkę w miarę obejrzałem, tak dwójkę wymęczyłem i przyznaje się bez bicia, że trochę przewijałem. Do tego jeszcze trafiłem na polski koszmarny dubbing. Może i dlatego ocena 4. Ben starał się jak mógł, ale na nic to się zdało.
Chemas
Krótka piłka
jak zwykle nie zawiodłem się na Keanu Reeves film z wielką ochotą się oglądało polecam
Daniel Ciechanowski
Pukając do drzwi
Dawno nie widziałem tak bzdurnej fabuły
Daniel Ciechanowski
Noc myśliwego
Według mnie najlepszy film noir, jaki kiedykolwiek powstał. "Noc myśliwego" zawiera w sobie wszystko: sympatycznych bohaterów (poza Robertem Mitchumem rzecz jasna), rewelacyjną grę aktorską, idealnie dopasowaną muzykę, intrygę szytą tzw. grubymi nićmi, utwory śpiewane w trakcie filmu czy też finał, który jest naprawdę imponujący. Akcja dzieje się też w okolicach Bożego Narodzenia, co daje całej historii (bardzo ciekawej zresztą) wręcz dużo optymizmu. Najlepsza scena z tego filmu to moim zdaniem ucieczka dzieciaków na łodzi z rąk kaznodziei i próba zabicia go przez jej matkę. Ten film może nas nauczyć, że nie warto ufać ludziom z kościoła, bo nie wiadomo jaką będą mieli Ci zrobić krzywdę, tak jak w tym filmie. Harry Powell to przede wszystkim jeden z moich najulubieńszych czarnych charakterów w historii kinematografii. Jak ktoś chciałby się zapoznać z gatunkiem noir, to jak najbardziej polecam zacząć od tego prawdziwego dzieła. Robert Mitchum i Shelley Winters zagrali moim zdaniem najlepiej w całym filmie i to niech oni posłużą jako rekomendację. 9/10 i do ulu.
Dawid Burdelak
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Avatar: Istota wody
Kate Winslet sama wykonywała wszystkie swoje podwodne akrobacje.
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Daniel Kaluuya nie powtórzył roli W'Kabiego ze względu na wykonywanie innych zobowiązań.
Menu
Pierwotnie Emma Stone miała zagrać główną rolę w filmie.
Black Adam
Jordan Peele miał pierwotnie szansę wyreżyserować film w 2017 roku. Ale Peele odmówił, mówiąc: „Nie jestem fanem filmów o superbohaterach i nie chciałbym odbierać tej szansy reżyserowi, który jest ich pasjonatem."
Dodający
1
suwalczanin
3124 pkt.
2
Elizabeth_Linton
2961 pkt.
3
antyle26
2309 pkt.
4
Czejen71
1784 pkt.
5
roksana_goly
1618 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…