Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Patrz jak kręcą
Tom George zrobił zgoła niedzisiejszą komedię kryminalną. Wyszło smacznie, bo efekt bawi przez całą emisję, choć przecież dochodzenie i jego finał mają tu znaczenie wtórne. przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
8
Andor: Odcinek 1x1
Opinia po trzech pierwszych odcinkach nowego serialu Star Wars od Walta Disneya i Lucasfilm. przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
8
Zołza
Na szczęście na planie "Zołzy" pojawi się Bronisław Wrocławski, który pełnokrwistą kreacją uratuje film przed ubraniem konwencji ostrej satyry w pozy znane z pasma telewizji dla gospodyń domowych przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
5
Zróbmy zemstę
Zaskakująco dobry film będący sympatyczną czarną komedią ze świetnie bawiącymi się w swoich rolach Camilą Mendes oraz Mayą Hawke. przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
6
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Mały sekret
film bardziej dla młodszej widowni 5/10
Daniel Ciechanowski
Johnny
Szczerze polecam ten film za grę aktorską i za rewelacyjne przesłanie a jakie to zobaczysz w filmie
Daniel Ciechanowski
Garniec miodu
Niby komedia kryminalna, a ja walczyłem aby nie usnąć na filmie, ciągle oczy mi się zamykały, zdecydowanie za długi aby w tv na nim usiedzieć.
Zigor
Kraina cudów
Cudów nie było :) Tak jak kolega pajki napisał poniżej animacja jest super, ale faktycznie pod względem scenariusza jest fatalnie. Ledwo obejrzałem i to tylko z obowiązku ocenienia i skomentowania.
Chemas
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Nie martw się, kochanie
Olivia Wilde początkowo miała zagrać główną rolę, ale postanowiła obsadzić Florence Pugh po tym, jak zobaczyła ją w Midsommar. W biały dzień (2019).
Sierota. Narodziny zła
Niektórzy z obsady, którzy byli tego samego wzrostu co Isabelle Fuhrman, gdy byli w kadrze, musieli nosić buty na wysokim obcasie, stojąc obok niej, aby wyglądała na niższą.
Top Gun: Maverick
Pod naciskiem Toma Cruise'a w filmie wykorzystano minimum ujęć z zielonego ekranu i CGI z lotu ptaka, a nawet zbliżenia z kokpitu są robione podczas prawdziwych sekwencji w locie. Oznaczało to, że znaczna część obsady musiała przejść intensywne sesje treningowe z przeciążeniami, aby wytrzymać fizyczne obciążenia wywierane przez przeciążenia podczas lotów.
Thor: Miłość i grom
Christian Bale początkowo odrzucał możliwość pojawienia się w kolejnych filmach o superbohaterach z komiksu, postrzegając gatunek jako nieciekawy z perspektywy aktorskiej, a zwłaszcza mając negatywne doświadczenie przy zakładaniu kostiumu. Zgodził się jednak wziąć udział w tym filmie, po tym, jak jego dzieci błagały go, by przyjął tę rolę.
Dodający
1
suwalczanin
9670 pkt.
2
Lillu
9655 pkt.
3
antyle26
8883 pkt.
4
szwejzi
7881 pkt.
5
agatkar16
7086 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…