Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3.
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja
Martyna Kardyś
2
Żegnaj, mój synu
Uderzająca antologia cierpienia. Wnikliwie o sztuce zrozumienia nieprzewidywalności rzeczywistości i nieprzerwana lekcja pokory w praktyce.
8
Bankier
O dwóch takich, którzy chcieli udowodnić, że amerykański sen jest dla każdego. Bez uciemiężenia, w niezłej formie filmowej o nierównościach.
6
Menu total
Muszę przyznać, że jeden z cięższych filmów jakie widziałem i kompletnie nie rozumiem przesłania reżysera. Ciężko tu mówić o jakimś scenariuszu, a jest to bardziej zlepek poplątanych kadrów.
Asmodeusz
Robin Hood: Książę złodziei
uwielbiam tego robin hooda
Daniel Ciechanowski
Dziewiąte wrota
chyba pierwszy film który dla mnie okazał się słaby z takim aktorem jak Johnny
Daniel Ciechanowski
Donnie Brasco
warto zobaczyć film dla tych dwóch panów
Daniel Ciechanowski
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
Judy
Renée Zellweger przed rozpoczęciem zdjęć spędziła rok szkolenia z trenerem wokalu Ericem Vetro. Następnie ćwiczyła przez 4 miesiące z dyrektorem muzycznym Mattem Dunkleyem, śpiew.
1
szwejzi
1258 pkt.
2
LadyMoon
338 pkt.
3
Chemas
279 pkt.
4
Kasia
253 pkt.
5
Adam
197 pkt.

Proszę czekać…