Opowieść
Kameralny film telewizyjny, który zrobił na mnie większe wrażenie niż większość produkcji kinowych, które widziałem w ciągu ostatniego roku.
Katarakty Owsianko
10
Między morzem a oceanem
Nieustające wakacje? Kompletnie inaczej, niż w raju.
8
Czas polowania
Natłok politycznych, społecznych i egzystencjalnych tematów tworzy chaos. Ten próbuje podejść do każdego problemu z manierą pijackiej gawędy, prowadzonej o 5 nad ranem.
Kornel Nocoń
4
Sługi wojny
Sztampa kluczem do sukcesu?
Martyna Dziedziak
5
Zakopiańczycy
Bardzo ciekawy film dokumentalny, przedstawiający w formie wspomnień, sylwetki i historię działań członków klubu zakopiańskiego w najwyższych górach świata.
Kasia
Mrzyj, monstrum, mrzyj
zabawny potwór, film nudny
Asmodeusz
Fabryka marzeń
No proszę. Można zrobić dobry film ala fantasy bez nadmiaru efektów specjalnych. Doskonały temat i scenariusz i dobre wykonanie. Polecam wszystkim.
Chemas
Faceci w czerni II
Moim zdaniem jest to lepsza produkcja od pierwszej części. Cała ta intryga jakoś bardziej przypadła mu do gustu. Humor również uległ niewielkiej poprawie. Wiąże to się z większym wykorzystaniem mopsa, który już pojawił się poprzednio, ale nie został wtedy w pełni wykorzystany. Tutaj już to naprawiono. Duet Smith i Jones jak zwykle świetny. Efekty specjalne natomiast tak jak poprzednio prezentują się bardzo dobrze. Jednym słowem świetna komedia :)
Łukasz
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.
Annabelle wraca do domu
Film jest poświęcony Lorraine Warren, która zmarła dwa miesiące przed premierą filmu.
Avengers: Koniec gry
Robert Downey Jr. był jedynym członkiem obsady, któremu powierzono cały scenariusz filmu.
John Wick 3
Halle Berry złamała trzy żebra podczas kręcenia filmu.
1
Kasia
8185 pkt.
2
Adam
5773 pkt.
3
Bluejohn_26
4848 pkt.
4
szwejzi
3395 pkt.
5
LadyMoon
2975 pkt.

Proszę czekać…