Nędznicy
Ziemia niczyja, gorzki labirynt. Prawo silniejszego, ponad jakimkolwiek innym prawem. Palące kino akcji połączone ze społecznym zaangażowaniem obserwacji napięć międzkulturowych.
8
Ja teraz kłamię
Recenzja DVD - Ja teraz kłamię
Martyna Kardyś
5
Fighter
Recenzja DVD - Fighter
Martyna Kardyś
4
Dżentelmeni
Liga niezwykłych dżentelmenów. The king is back z soczystą komedią gangsterską i elegancką, bez scenariuszowego niechlujstwa.
8
Superargo contro Diabolikus
takie połączenie Jamesa Bonda z Santo
Asmodeusz
Śniadanie do łóżka
cóż czasami takie mało znane filmy mogą miło zaskoczyć....
Daniel Ciechanowski
Cudzoziemiec
po za tym że paru aktorów można poznać bo nasi to film słabiutki
Daniel Ciechanowski
Strzelaj i wiej
Ten film to tragedia, ale tragedia jako "dzieło filmowe". Niestety przeczytałem szczątkowy opis tego "dzieła" i pomyślałem, że będzie to lekki film akcji na wieczór po ciężkim dniu, który nie będzie wymagał specjalnego zaangażowania itd. itd. Okazało się, że to co zobaczyłem trudno określić. Pastiż, parodia? Jeśli tak to bardzo, ale to bardzo słaba. Kiedyś oglądnąłem film rodzimej produkcji pod tytułem "Ciacho". Myślałem, że nic podobnego już mi się nie przytrafi, a jednak. Zastanawiam się, który z tych filmów to "większe dzieło". Na plus powiem, że podobała mi się w tym filmie gra Banderasa i jego podejście do roli. Wyglądał rzeczywiście jak podstarzały, zdziwaczały, rozkapryszony i bezradny gwiazdor.
dareczek50
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
1
Kasia
11761 pkt.
2
Adam
10795 pkt.
3
szwejzi
5419 pkt.
4
Tadek
3174 pkt.
5
ana481516
2717 pkt.

Proszę czekać…