Atlantyda
Człowiek z wojny wyjdzie, wojna z człowieka nigdy. Ciepło drugiego człowieka to luksus.
8
Irlandczyk
Ferajna znowu wraca, ale chłopcy są już duzi. Elegancka kronika, ale finalnie przeżyjmy to jeszcze raz tylko dłużej i bogaciej.
5
The Mandalorian: Chapter One 1x1
"Gwiezdne wojny" jakie chcieliśmy i na jakie zasługujemy
Gracjan Mikitin
8
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Nowy Terminator jest wart uwagi tylko ze względu na efektowne sceny walk.
Kornel Nocoń
4
Randka w ciemno
najbardziej lubie z tego filmu ostatnia scene w wodzie ( jedna z moich ulubonych i nie wiem w zasadzie czemy ) a film nawet miejscami smieszny a bruce i kim sa swietni
dareczek50
Wilkołak
Ani straszny, ani mądry. Nie broni się ani jako gatunkowe kino, ani jako poważna wypowiedź na temat wojny. Dość nudne i przewidywalne. Poprawnie nakręcone - i tyle. Nie ma w tym nic więcej.
dareczek50
Amerykanin
AD. Recenzje | Jak roztopić serce zabójcy | 2011-06-08 | napisana przez Vivaldi . . . Bardzo ciekawe spojrzenie na film i po tylu latach i wielu jego obejrzeniach powiem, że coś w tym jest! ;) Wiem, to niezbyt odkrywcze, lecz zasadniczo zgadzam się co do pięknych obrazków i atmosfery zaszczucia. Na to pierwsze składa się cały, jak ja to nazywam, klimat filmu czyli zdjęcia w połączeniu z dźwiękiem, jakiś nieuchwytny żadnym podstawowym zmysłem przekaz, coś co jest wysyłane do podświadomości przez nieśpieszność scen oraz ich malowniczość, okraszenie delikatnymi nutami czy śpiewem ptaków i szumem drzew tylko potęguje doznania. Zaszczucie owszem, ale tylko w fazie późniejszej, bo jak dla mnie sam początek jest przerysowany i mocno nierealny. Wracając do nierealności, czy raczej podążając jej tropem, to po tylu latach dalej nie mogę przeboleć jednej jak dla mnie kosmicznej abstrakcji w tym filmie, a mianowicie seksu oralnego głównego bohatera z prostytutką. Wszystko inne kupuję w ciemno, nie będąc zawodowym zabójcą ;) muszę trochę zaufać reżyserowi i jego profesjonalizmowi, na pewno zasięgnął języka u odpowiednich specjalistów od mokrej roboty, mam taką nadzieję. No, ale w życiu znałem wielu desperatów i artystów spod ciemnej gwiazdy, ludzi bez wyobraźni i czasem nawet jakby z zanikiem instynktu samozachowawczego, ale żaden, podkreślam ŻADEN! nie przyznał się do zrobienia minety prostytutce! Nikt, ani jeden, a przynajmniej ja takiego nie znałem! A swego czasu znałem wielu. Tego się po prostu nie robi i nawet zwykły osiedlowy debil to wie! Może na kursie dla zawodowych skrytobójców tego nie uczą? :P      
Zenon Szypuła
Flight 666
Miałem przerwać w połowie, ale zdecydowałem się obejrzeć do końca, co łatwe nie było. Miałem dać też dwie gwiazdki, na zachętę, jednak druga połowa była wcale nie lepsza, a zakończenie beznadziejne. Film nawet z przymrożeniem oka jest drogą przez mękę. Nawet gdyby traktować go jako niezamierzona ..
dareczek50
To: Rozdział 2
Idris Elba był zainteresowany zagraniem roli w tym filmie.
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.
Rambo: Ostatnia krew
Pierwszy film Rambo, w którym Sylvester Stallone nie ma długich włosów, jak w poprzednich filmach.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
1
szwejzi
4544 pkt.
2
Adam
2662 pkt.
3
Chemas
2302 pkt.
4
Bluejohn_26
2277 pkt.
5
Khaosth
2006 pkt.

Proszę czekać…