Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta
Sympatyczna ciekawostka od Jamesa Gunna, która jest dla fana "Strażników Galaktyki" pozycją obowiązkową dającą kilka znaczących elementów dotyczących przyszłości bohaterów. przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
6
The Lair
Mówiąc krótko, żołnierze kontra faceci w gumowych kombinezonach. przeczytaj recenzję
Asmodeusz
5
Kraina Snów
Najnowsze familijne widowisko platformy streamingowej Netflix niestety ginie w morzu przeciętności. Nie pomaga też Jason Momoa w roli głównej, który tworzy strasznie karykaturalną postać. przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
3
4
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Daryl Hannah
Swego czasu bogini seksapilu i ikona wielu filmów. Jak sobie popatrzyłem na listę produkcji, w których grała, nierzadką jedną z głównych ról, to robi to wrażenie. Tym bardziej, że wiele to znakomite i kultowe już filmy. Dodam tylko, że aktorką również była dobrą.
Chemas
Plan lekcji
Film nakręcony na amerykańską modłę, ale choreografie walk pozostawiają nieco do życzenia
Asmodeusz
Wilk z Wall Street
Film dobry, ale faktycznie, że trochę przydługi, ale może to tylko kwestia nastawienia i oglądania bez reklam w kinie. Wtedy pewnie by to wyglądało inaczej. Zgadzam się tutaj ze wszystkimi, że rola DiCaprio niesamowita, widać, że jak w przypadku Zjawy, chłopisko stara się i to mocno. Wielki szacun. Reszta tylko poprawnie i właśnie dlatego, podobnie jak Zjawy, nie uważam tego filmu za rewelację. Poza tym jak dla mnie zbyt przekoloryzowane zabawy w firmie.
Chemas
Niezgodna
Na upartego można obejrzeć, nie specjalnie pilnując ciągłości filmu. :) Przypomina mi Igrzyska śmierci i tak należy to traktować. Główna bohaterka fajna i przyciąga oko.
Chemas
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Black Adam
Jordan Peele miał pierwotnie szansę wyreżyserować film w 2017 roku. Ale Peele odmówił, mówiąc: „Nie jestem fanem filmów o superbohaterach i nie chciałbym odbierać tej szansy reżyserowi, który jest ich pasjonatem."
Thor: Miłość i grom
Christian Bale początkowo odrzucał możliwość pojawienia się w kolejnych filmach o superbohaterach z komiksu, postrzegając gatunek jako nieciekawy z perspektywy aktorskiej, a zwłaszcza mając negatywne doświadczenie przy zakładaniu kostiumu. Zgodził się jednak wziąć udział w tym filmie, po tym, jak jego dzieci błagały go, by przyjął tę rolę.
Nie martw się, kochanie
Olivia Wilde początkowo miała zagrać główną rolę, ale postanowiła obsadzić Florence Pugh po tym, jak zobaczyła ją w Midsommar. W biały dzień (2019).
Amsterdam
Jennifer Lawrence, Jamie Foxx i Angelina Jolie byli brani pod uwagę do ról w filmie.
Dodający
1
suwalczanin
24616 pkt.
2
agatkar16
11022 pkt.
3
Czejen71
10635 pkt.
4
antyle26
8578 pkt.
5
szwejzi
8043 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…