Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3.
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja
Martyna Kardyś
2
Żegnaj, mój synu
Uderzająca antologia cierpienia. Wnikliwie o sztuce zrozumienia nieprzewidywalności rzeczywistości i nieprzerwana lekcja pokory w praktyce.
8
Bankier
O dwóch takich, którzy chcieli udowodnić, że amerykański sen jest dla każdego. Bez uciemiężenia, w niezłej formie filmowej o nierównościach.
6
Co wiecie o swoich dziadkach?
Setnie się ubawiłem, nawet bardziej niż przy części pierwszej. Dziadkowie wnieśli przyjemny świeży powiew. Scena pod koniec filmu - w odciętym przez pogodę centrum oraz śpiewaniem - w stylu bardzo amerykańskim, czego nie lubię, ale można to przełknąć i cieszyć się przygodami bohaterów. Humor w filmach z Willem nie zawsze mi pasuje ale tu było w porządku, czasem czegoś za dużo (może te pocałunki), jednakże ogólnie na plus.
fredaser
Duża ryba
to nie mój klimat średniawka w sam raz do snu film
Daniel Ciechanowski
Te święta
fajny filmik na leniwą niedzielę
Daniel Ciechanowski
Mayday
z kategorii tak głupi, że aż śmieszny
Asmodeusz
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
Judy
Renée Zellweger przed rozpoczęciem zdjęć spędziła rok szkolenia z trenerem wokalu Ericem Vetro. Następnie ćwiczyła przez 4 miesiące z dyrektorem muzycznym Mattem Dunkleyem, śpiew.
1
Kasia
10567 pkt.
2
szwejzi
8334 pkt.
3
Adam
6154 pkt.
4
Chemas
5203 pkt.
5
Alter_Al
3083 pkt.

Proszę czekać…