Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja
Martyna Kardyś
2
Żegnaj, mój synu
Uderzająca antologia cierpienia. Wnikliwie o sztuce zrozumienia nieprzewidywalności rzeczywistości i nieprzerwana lekcja pokory w praktyce.
8
Bankier
O dwóch takich, którzy chcieli udowodnić, że amerykański sen jest dla każdego. Bez uciemiężenia, w niezłej formie filmowej o nierównościach.
6
Platforma
Przyciężką metaforą współczesnego świata. Kino epoki kapitalizmu.
Martyna Dziedziak
6
Wszyscy mają się dobrze
Smutny film ale jakże prawdziwy.
Chemas
Evangeline Lilly
Cudowną kreację stworzyła w Hobbicie!!! Więcej takich Jej życzę!!!
kim666
Kalifat
Interesujący i wciągający scenariusz ,dobra obsada i sceneria .Serial wciąga i napięcie rośnie z odcinka na odcinek ! Polecam ;)
Darco W.
Mord podczas nudnego przyjęcia
Kolejny niezły slasher z dawnych lat, gdzie głównie na ekranie śledzimy losy uroczych dziewczyn, które ochoczo prezentują swoje wdzięki także plusik do oceny. Z kolei rola facetów tutaj jest mocno ograniczona, oprócz oczywiście naszego zabójcy. Jeśli chodzi o fabułę to jest tylko pretekstem do zaprezentowania zabójstw, które zrealizowano naprawdę bardzo dobrze i prezentują się świetnie. Sam zabójca jest widoczny w całej okazałości już od samego początku i nie jest zbyt ciekawy moim zdaniem, ale to jak biega z tym swoim wielkim wiertłem i te wszystkie akcje jakie odwala bawi niemiłosiernie. Tutaj muszę też wspomnieć o tym, że występują tutaj motywy feministyczne np. na samym końcu.
Łukasz Wróblewski
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
Judy
Renée Zellweger przed rozpoczęciem zdjęć spędziła rok szkolenia z trenerem wokalu Ericem Vetro. Następnie ćwiczyła przez 4 miesiące z dyrektorem muzycznym Mattem Dunkleyem, śpiew.
1
Kasia
10369 pkt.
2
szwejzi
7448 pkt.
3
Adam
5749 pkt.
4
Chemas
4715 pkt.
5
Bluejohn_26
2892 pkt.

Proszę czekać…