Bacurau
Współczesny western o gentryfikacji. Miejsce jako bohater filmowy.
8
Critters Attack!
Choć należało się spodziewać, że Crittersi prędzej czy później powrócą, to nie jest to come back na jaki czekałem.
Asmodeusz
3
Antologia duchów miasta
Ożywające trupy, umierające miasta i społeczności. Uwierz w ducha, kiedy tracisz pogodę ducha.
8
Pewnego razu... w Hollywood
Przeżyjmy to jeszcze raz...
7
Whitney
Kolejna smutna historia z przewidywalnym tragicznym finałem, jakich tam wiele było i zapewne jeszcze będzie.       Bardzo ładnie pokazano talent młodej dziewczyny, jej niezwykłe zdolności, upór dosyć sławnej wtedy matki oraz jak to wszystko zaowocowało wielką karierą i niesamowitym fenomenem lat 80/90-tych pt. Whitney Houston. Zawarto w filmie wiele nagrań archiwalnych, klipów wideo, reklam itd. Droga na szczyt była dosyć prosta i pewna siebie, dumna młoda dziewczyna bez problemu zdobyła to, co było jej największym pragnieniem. Niestety, coś w pewnym momencie poszło nie tak, nasza bohaterka była i za słaba wewnętrznie i miała (zapewne) zbyt bolesne przeżycia, by móc unieść taki olbrzymi ciężar sławy, jaki jej spadł na głowę. Do tego, jakby było złego za mało, dołożyli się najbliżsi i znajomi, którzy traktowali tę piosenkarkę niczym bankomat i tylko doili kasę. Sam tatuś był nie lepszy, a wszystkie psy powieszono na kuzynce. Ja mam przedziwne wrażenie, że pomimo wytypowania winnych i jawnych oskarżeń, ten dokument nie pokazał całej prawdy, gdyż była ona niewygodna i bardziej złożona. Chyba bardziej tylko od Whitney szkoda jej córki, Kristy...            
Zenon Szypuła
Zemsta ponad wszystko
Film całkiem niezły, początkowo zapowiadał się miks kryminału z klasycznym kinem zemsty, jednak druga jego połowa, a właściwie to ostatnie jakieś 20 minut, przynosi zwykłe romasidło i dramat obyczajowy w czystej postaci ;)       Zwrotom akcji nie ma końca, amant jest niezwykle wyrozumiały, a jego uczucie do głównej bohaterki - niewyczerpalne! Ta za to zachowuje się jak Indiana Jones, tfu! Lara Croft w poszukiwaniu winnych. Jednak do samego końca miło się ogląda i nie razi nawet niezwykle cukierkowe zakończenie. Panie będą zachwycone, faceci trochę mniej, ale nie powinni się raczej wymęczyć, bo zadziwiająco miło się to ogląda :)            
Zenon Szypuła
Annabelle wraca do domu
Zdecydowanie najsłabsza historia z wszystkich jak dotąd.
Hessus666
Słodka jak cukierek
pamiętna ta komedia raczej nie będzie aż tak śmieszna bardzo też nie była więc przeciętniak
Daniel Ciechanowski
Annabelle wraca do domu
Film jest poświęcony Lorraine Warren, która zmarła dwa miesiące przed premierą filmu.
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.
Avengers: Koniec gry
Robert Downey Jr. był jedynym członkiem obsady, któremu powierzono cały scenariusz filmu.
Godzilla II: Król potworów
Gareth Edwards miał początkowo reżyserować film, ale zrezygnował 13 maja 2016 roku.
1
Kasia
7111 pkt.
2
Adam
5236 pkt.
3
Bluejohn_26
4725 pkt.
4
szwejzi
3308 pkt.
5
LadyMoon
2946 pkt.

Proszę czekać…