Piercing
"Piercing" nie jest całkowitym zakalcem i da się oglądać, ale ciężko mi go polecić komukolwiek poza najbardziej zaprzysięgłymi miłośnikami "torture porn".
Katarakty Owsianko
3
Legiony
Tylko koni żal. Wiarygodność ginie pierwsza w tej bitwie.
2
Kraina jutra
W pewnym sensie Disney wraca tym filmem do swoich korzeni, do złotej ery radosnych opowieści pokazujących, że wszystko jest możliwe.
Katarakty Owsianko
8
Ocean's 8
Na słowa uznania zasługuje również sama scenografia. Niektórych widoków oraz ujęć może pozazdrościć niejeden twórca sensacyjnego kina.
Kamil Żółkiewicz
8
Ciemno, prawie noc
Powinni płacić za oglądanie tego gniota ! Reżyser powinien darować sobie robienie filmów . Bo to mu nie wychodzi ani o drobinę .Jakim trzeba być "jełopem" aby produkować coś takiego ? Radzę omijać to szerokim łukiem !!! P.S., Oglądanie męczy !!! A.Buzek straszy - co za ohyda !
Darco W.
Niedobrani
Charlize Theron prezentuje się niczego sobie ,można powiedzieć wow ! Za to Seth Rogen wyglądem i zachowaniem przypomina kloszarda .A tak po za tym ciekawy scenariusz i humor . Mi się film podobał ,ja polecam ;)
Darco W.
Annabelle wraca do domu
Według mnie jest to najlepsza jak do tej pory odsłona Annabelle. W sumie można powiedzieć, że jest to takie the best of całej serii. Fabularnie nie zachwyca, ale w sumie nigdy nie miała tego robić. Daje jedynie niezły pretekst do przedstawienia straszaków. Bohaterowie są naprawdę fajni w szczególności córka Warrenów, która to została zagrana przez inną aktorkę niż dotychczas. Z kolei sami Warrenowie kiedy się pojawiają to jak zwykle prezentują się bardzo dobrze. Nie mogę się doczekać już 3 części Obecności kiedy to będą mieli więcej czasu ekranowego :)
Łukasz
Na ringu z rodziną
Naprawdę kapitalny film ze świetnym poczuciem humoru. Na dodatek w ciekawy sposób przedstawia realizowanie marzeń. Na duży plus zasługuje również obsada na czele z Florence Pugh. Przy okazji film ten jest kolejnym przykładem tego, że najlepsze scenariusze pisze życie.
Łukasz
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.
Annabelle wraca do domu
Film jest poświęcony Lorraine Warren, która zmarła dwa miesiące przed premierą filmu.
Avengers: Koniec gry
Robert Downey Jr. był jedynym członkiem obsady, któremu powierzono cały scenariusz filmu.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
1
Adam
6316 pkt.
2
Khaosth
4059 pkt.
3
szwejzi
3296 pkt.
4
Kasia
2862 pkt.
5
Chemas
2660 pkt.

Proszę czekać…