Piercing
"Piercing" nie jest całkowitym zakalcem i da się oglądać, ale ciężko mi go polecić komukolwiek poza najbardziej zaprzysięgłymi miłośnikami "torture porn".
Katarakty Owsianko
3
Legiony
Tylko koni żal. Wiarygodność ginie pierwsza w tej bitwie.
2
Kraina jutra
W pewnym sensie Disney wraca tym filmem do swoich korzeni, do złotej ery radosnych opowieści pokazujących, że wszystko jest możliwe.
Katarakty Owsianko
8
Ocean's 8
Na słowa uznania zasługuje również sama scenografia. Niektórych widoków oraz ujęć może pozazdrościć niejeden twórca sensacyjnego kina.
Kamil Żółkiewicz
8
9/11: 10 Years Later
Filmowcy James Hanlon oraz Gedeon i Jules Naudet z okazji 10-tej rocznicy ataku na World Trade Center stworzyli dokument zawierający pierwsze nagranie uderzenia samolotów w wieże.       Filmowcy James Hanlon oraz Gedeon i Jules Naudet z okazji 10-tej rocznicy ataku na World Trade Center stworzyli dokument zawierający pierwsze nagranie uderzenia samolotów w wieże. Program zawiera jedyne znane nagranie uderzenia pierwszego samolotu ze środka strefy nazywanej Ground Zero. Oprócz tego autorzy przeprowadzają serię wywiadów ze strażakami, starają się ustalić jak te wydarzenia i przeżycia zmieniły ich życie oraz ich rodzin. Dowiemy się także od przedstawicieli departamentu pożarnictwa stanu Nowy Jork jak praca ratunkowa w tych ciężkich warunkach odcisnęła swoje piętno na zdrowiu fizycznym strażaków.      
Zenon Szypuła
9/11: The Falling Man
Dokument bada pierwsze fotografie jakie się pojawiły w mediach po atakach z 11-tego września. Jako główny obiekt wzięte jest przejmujące zdjęcie człowieka spadającego głową w dół, który skoczył z wieży by nie zginąć w płomieniach.       Dokument bada pierwsze fotografie jakie się pojawiły w mediach po atakach z 11-tego września. Jako główny obiekt wzięte jest przejmujące zdjęcie człowieka spadającego głową w dół, który skoczył z wieży by nie zginąć w płomieniach. Zaraz po ustaleniu jak to zdjęcie zostało odebrane przez naród amerykański dziennikarze skupiają się na okolicznościach powstania tego zdjęcia. Ustalają fotografa, który je wykonał, jego obieg między agencjami, a to wszystko w świetle późniejszego uznania tej publikacji za zbędną/niegodną (ze względu na treści) pojawienia się dla szerokiej publiczności (z ang. unnewsworthy).      
Zenon Szypuła
Królowie ulicy 2
mimo śwetnej roli Ray Liotty film nie jest aż tak dobry jak poprzednia część
Daniel Ciechanowski
K-PAX
dobra rola Kevina film daje do myślenia
Daniel Ciechanowski
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.
Annabelle wraca do domu
Film jest poświęcony Lorraine Warren, która zmarła dwa miesiące przed premierą filmu.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
Avengers: Koniec gry
Robert Downey Jr. był jedynym członkiem obsady, któremu powierzono cały scenariusz filmu.
1
Adam
5581 pkt.
2
Khaosth
3561 pkt.
3
szwejzi
3174 pkt.
4
Kasia
2784 pkt.
5
Chemas
2535 pkt.

Proszę czekać…