Piercing
"Piercing" nie jest całkowitym zakalcem i da się oglądać, ale ciężko mi go polecić komukolwiek poza najbardziej zaprzysięgłymi miłośnikami "torture porn".
Katarakty Owsianko
3
Legiony
Tylko koni żal. Wiarygodność ginie pierwsza w tej bitwie.
2
Kraina jutra
W pewnym sensie Disney wraca tym filmem do swoich korzeni, do złotej ery radosnych opowieści pokazujących, że wszystko jest możliwe.
Katarakty Owsianko
8
Ocean's 8
Na słowa uznania zasługuje również sama scenografia. Niektórych widoków oraz ujęć może pozazdrościć niejeden twórca sensacyjnego kina.
Kamil Żółkiewicz
8
Light of My Life
Tego filmu nie powinny oglądać osoby nie mające dzieci, dla nich nie będzie przedstawiał żadnej wartości. Ale film jest naprawdę dobry. Post-apokalipsa to tło do historii o miłości rodzica i smutna prawdo o ludziach.
glewik
Katie się żegna
Początek filmu juz nam daje dużo do myślenia. Obejrzałam go poraz trzeci i powiem, ze od momentu, gdzie dziewczyna po prostu nie chce tego więcej robic, kiedy dochodzi do gwaltu, to z przykrością i smutkiem ogladam do konca. Od tego momentu film zaczyna byc tragiczny dla bohaterki.
Kasiolek
Przykładny obywatel
Główny bohater to po prostu "killer" Normalnie idzie jak burza nikt i nic nie stanie mu na drodze ... A po za tym przepiękna sceneria śniegi,śniegi i jeszcze raz śniegi ;) Ogólnie dobrze się ogląda ;)
Darco W.
Domino
Niezła obsada i fabuła która jest na czasie ,a po za tym dobrze się ogląda . Ogólnie jest w porządku ;)
Darco W.
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
Avengers: Koniec gry
Robert Downey Jr. był jedynym członkiem obsady, któremu powierzono cały scenariusz filmu.
Annabelle wraca do domu
Film jest poświęcony Lorraine Warren, która zmarła dwa miesiące przed premierą filmu.
1
Adam
6124 pkt.
2
Khaosth
3846 pkt.
3
szwejzi
3296 pkt.
4
Kasia
2784 pkt.
5
Chemas
2560 pkt.

Proszę czekać…