What We Do in the Shadows
Recenzja: Co robimy w ukryciu - sezon 1. Serial dostępny na HBO GO.
Kornel Nocoń
7
Coffee i Kareem
Tytułowa "kawa" okazała się bezkofeinowa- w dodatku pozostawiła po sobie gorzki posmak.
Martyna Dziedziak
3
Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3.
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja
Martyna Kardyś
2
Najdłuższy dzień
Bardzo dobry film. Jednakże bardziej podobała mi się książka Corneliusa Ryana o tej samej nazwie, najbardziej szczegółowo opisała sceny lądowania w Normandii 6 czerwca 1944. Ale jak na lata sześćdziesiąte, cud, miód i orzeszki. Aktorstwo, piosenka przewodnia, sceny batalistyczne - lądowanie o którym wcześniej wspomniałem, wygląda bardzo ubogo w porównaniu do Szeregowca Ryana. Tym niemniej, dla fanów kina wojennego pozycja obowiązkowa.
dawidek98
Tora! Tora! Tora! - Atak na Pearl Harbor
Najlepszy film wojenny lat 70-tych zaraz po Czasie Apokalipsy. Tora Tora Tora ma wszystko: aktorstwo, sceny awiacyjne, muzyka odpowiednio dopasowana, do tego apogeum w postaci nalotu na Pearl Harbor - finał z odejściem generała Yamamoto jest naprawdę imponujący. To zdecydowanie jeden z moich ulubionych filmów, nie postarzał się nic a nic.
dawidek98
365 dni
Punkt za kamerę Punkt za światło 1+1= 2 Moja ocena 2/10 Scenariusz należy rozpisać na nowo
sowa
Zgon na pogrzebie
Miejscami infantylny humor ale rozbawił mnie, wielokrotnie. Parę jednakże żartów zbyt niesmacznych - scena w toalecie, a bardziej jej finał. Tak się złożyło, że nie widziałem brytyjskiego pierwowzoru. Nie podpasował mi wątek z Oskarem. Świetny Danny Glover, również Tracy Morgan, przyjemny (na pewno nie dla Aarona) wątek z udziałem Kevina Harta. Cóż, wygląda na to, że Chris Rock nie należy do moich ulubionych aktorów.
fredaser
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Dżentelmeni
Hugh Grant ujawnił w programie Graham Norton, że nie spotkał się z Matthew McConaughey podczas kręcenia filmu. Po raz pierwszy spotkali się w tym programie Graham Norton.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
1
szwejzi
2608 pkt.
2
Adam
870 pkt.
3
Kasia
786 pkt.
4
Chemas
516 pkt.
5
LadyMoon
498 pkt.

Proszę czekać…