Nędznicy
Ziemia niczyja, gorzki labirynt. Prawo silniejszego, ponad jakimkolwiek innym prawem. Palące kino akcji połączone ze społecznym zaangażowaniem obserwacji napięć międzkulturowych.
8
Ja teraz kłamię
Recenzja DVD - Ja teraz kłamię
Martyna Kardyś
5
Fighter
Recenzja DVD - Fighter
Martyna Kardyś
4
Dżentelmeni
Liga niezwykłych dżentelmenów. The king is back z soczystą komedią gangsterską i elegancką, bez scenariuszowego niechlujstwa.
8
Reggae na lodzie
parę śmiesznych scen nic pozatym
Daniel Ciechanowski
Kobra
świetna stara sensacja z Sylwestrem polecam
Daniel Ciechanowski
Szkoła rocka
Świetna opowieść dla pokolenia wychowanego na szczekająco-rapujacych głowach, a starszy widz miło powspomina złotą erę muzyki.       Black jest rewelacyjny w rolach takich postaci, ten życiowy nieudacznik o zacięciu do rocka jest jakby uszyty dla niego na wymiar, na miarę, ale nie tylko możliwości, lecz potrzeb. Potrzebna była tu postać, która zaprowadzi współczesne dzieciaki w pradawną krainę, gdy wszelkie myśli i uczucia przekazywano w niezwykle ekspresyjny sposób prosto ze sceny w akompaniamencie twardych riffów gitarowych. Jak zaszczepić w dzieciakach rockowo-metalowego bakcyla i ukryć to przed zarządem szkoły oraz rodzicami? Jak ostatecznie, gdy cała sprawa się rypnie, przekonać do siebie to konserwatywne do szpiku kości grono osób i sprawić, aby lepiej zrozumieli potrzeby swoich podopiecznych, swoich pociech?       To wszystko w niezwykle zabawnej formie, w sam raz na wspólne rodzinne popołudnie. Gorąco polecam :)      
Zenon Szypuła
Zabójcza przesyłka
Film słaby niczym sik komara i dałoby się nawet obejrzeć jako odmóżdżacz pełen akcji, gdyby nie natłok idiotyzmów.       Film zaczyna się dosyć naiwnie, bo gadanina o tym kto jest, jakim jest zawodowcem jakim groźnym typem itp. itd. ogólnie trochę dziecinnie, ale okej i jedziemy dalej. Nasza bohaterka, jakaś tajemnicza i zabójczo skuteczna kurierka, jedzie i jedzie i wiezie jakąś tajemną paczkę... grupie oficerów specjalnych Interpolu, którzy za jej pomocą mają zweryfikować połączenie, czy też owego połączenia dokonać, a łączyć się będą z salą sądową, na której zaocznie ma zostać skazany, osądzony straszny zbrodniarz, jakiś ciemny typek, tu rewelacyjny jak zawsze Gary. Nasza ponętna Olga okazuje się jednak być ninja kurierem i coraz bardzie wpędza widza w absurdy i debilizmy, a te osiągają apogeum, gdy jej ciapowaty współbohater dostaje postrzał przez kamizelkę, która wcześniej ją uchroniła i... biegają sobie dalej. Okej, ale ona dostała z jakiegoś mniejszego kalibru zapewne, broni ręcznej -- podpowie sobie widz -- lecz wtedy postaciom zbiera się na szczerość i i pada stwierdzenia, że snajper strzelał z większego kalibru, a konkretnie z... półcalowki! Wyłączyłem ten badziew sekundę później!      
Zenon Szypuła
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
1
Kasia
11006 pkt.
2
Adam
10543 pkt.
3
szwejzi
5419 pkt.
4
Tadek
2910 pkt.
5
ana481516
2717 pkt.

Proszę czekać…