Boże Ciało
Nie szata czyni księdza. Filozoficzna i szczera przypowieść - grzechem najcięższym jest udawać bezgrzesznego.
8
Synonimy
Zagrać obywatela. Czy jeszcze kreujemy swoją tożsamość poprzez miejsce pochodzenia?
9
Wojna o prąd
Coś więcej, niż podrasowana biografia. Jest energia, ale to prąd bardziej stały, niż zmienny.
6
Wilcze echa
Recenzja DVD- Wiarygodność straszy tu najbardziej. Ku przestrodze.
Martyna Dziedziak
7
Narzeczony mimo woli
Na szczęście jest to bardziej komedia niż romantyczna.
Sweet_Foxy
Zabawa w pochowanego
Przeciętniak, rozrywkowy, niezbyt straszny, przewidywalny.
VN0
Nieplanowane
Obłuda w naszym społeczeństwie jest okropna. Zagłuszając sumienie, szukając usprawiedliwienia zmieniamy nazwy słów aby robić rzeczy straszne... odebrać życie istocie żywej zawsze będzie zbrodnią.. jakby ją nie nazwać.
Tom1mix
Legion
Zmęczyłem 3 sezony i im dalej w las tym bardziej ja się w tym wszystkim zacząłem gubić. Ostro zakręcony serial. 1 sezon w psychiatryku mnie zainteresował. Było to coś innego niż filmy z serii o X-Manach. W 2 sezonie jedyne co mi się podobało to lekcje Olivera na początkach poszczególnych odcinków. Ale 3 sezon, czyli ostateczna konfrontacja z Amahl Faroukiem to już takie to wszystko zdrowo pojechane. Może gdybym był pod wpływem jakiś narkotycznych preparatów (jak bywał David) wyniósłbym z tego więcej. Dla mnie jest to czysty serial dla mega geeka i fascynata mutantów. Może filmy są płytsze, narzucone na czystą rozrywkę, ale też mają na celu dotarcie do szerszego widza, nawet do takiego, co nie czytał komiksów. Tutaj często musiałem szukać szerszej informacji w internecie na temat poszczególnych postaci i zależności między nimi. Wizualnie nie się do czego czepiać. Bardzo ładnie zrobiony pod względem scenografii, rekwizytów, kostiumów i zdjęć. Muzyka też często na plus. Ale scenariusz z odcinka na odcinek dla mnie osobiście zbyt zagmatwany. A finał serialu dla mnie nie miał tego wow. Miało być szaleństwo i było ale tylko wewnętrzne głównego bohatera, ja jako widz nie oszalałem zbytnio. Dotrwałem do końca tylko aby zobaczyć wszystkie odcinki i zakończenie historii. Stwierdzam, że to była strata czasu, który można było przeznaczyć na inny serial.
dharus
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
John Wick 3
Halle Berry złamała trzy żebra podczas kręcenia filmu.
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.
Annabelle wraca do domu
Film jest poświęcony Lorraine Warren, która zmarła dwa miesiące przed premierą filmu.
1
LadyMoon
5365 pkt.
2
Bluejohn_26
3074 pkt.
3
Adam
2299 pkt.
4
Khaosth
1938 pkt.
5
szwejzi
1586 pkt.

Proszę czekać…