Klątwa Ju-on: Początek
Klątwa nie jest tutaj zjawiskiem ciążącym na jednostce, to bardziej cywilizacyjna choroba XX i XXI wieku. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
8
XABo: Ksiądz Boniecki
Samotność długodystansowca. O człowieku myślącym, otwartym, gdzie koloratka niczego nie uciska. Nie ocieplanie wizerunku kościoła, a przykazanie miłości napisane bez udziału religii. przeczytaj recenzję
8
Curon
Kolejny zmarnowany potencjał w ładnej oprawie graficznej od Netflixa. przeczytaj recenzję
Martyna Kardyś
6
Domysł
Kilka lat temu na pewno nie byłoby mowy o tym, aby obraz trafił do polskich kin lub sklepów jako płyta DVD. Jest to produkcja zdecydowanie zbyt niszowa. przeczytaj recenzję
7
Skrzydełko czy nóżka
Pamiętam jak za gówniarza byłem na tym filmie w kinie. Był to drugi po Wielkiej ucieczce film z de Funesem jaki oglądałem i obok Wielkie Ucieczki i Żandarma na emeryturze jedyny jaki oglądałem w kinie :) Mistrzowski pokaz geniusza komedii, a i sam temat bardzo ważny.
Chemas
101 dalmatyńczyków
Co prawda trudno w tym serialu doliczyć się dużej ilości dalmatyńczyków ;), jednak mile się ogląda. Zabawne dialogi, fajna prosta kreska, no i jak zwykle znakomity polski dubbing.
Chemas
Prawdziwa zbrodnia
Ostatni kwadrans nawet trzyma w napięciu, choć nie w jakiś oryginalny sposób. Cała reszta wydaje się z kolei rozwleczona. Jeśli spojrzeć na całe prowadzone przez głównego bohatera śledztwo, to tak naprawdę jest ono bardzo proste. Tak proste, że w filmie jest cała masa scen zapychających. I są to głównie te Clintowskie dialogi, które mają pokazać, jaki to z granej przez niego postaci jest twardziel. W niektórych jego filmach to lubię, w tym z kolei mnie to męczyło. Co za dużo, to niezdrowo. 70-letni dziadzia obracający dużo młodsze panienki też wypada słabo, nawet trochę żałośnie.
Camizi
Włatcy móch: Ćmoki, czopki i mondzioły
Ocena o jeden niższa od oceny serialu. Trochę zabrakło tej świeżości, ale i tak jest super. Motyw z jubileuszem Marcelka i śpiewający Czesiu w kościele miażdżą. Nie potrzebna delegacja miśków.
Chemas
Niewidzialny człowiek
Armie Hammer i Alexander Skarsgard byli wybrani przez studio do tytułowej roli.
Wyspa Fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Dżentelmeni
Hugh Grant ujawnił w programie Graham Norton, że nie spotkał się z Matthew McConaughey podczas kręcenia filmu. Po raz pierwszy spotkali się w tym programie Graham Norton.
1
Bluejohn_26
2006 pkt.
2
agatkar16
1063 pkt.
3
Kasia
966 pkt.
4
LadyMoon
924 pkt.
5
szwejzi
682 pkt.

Proszę czekać…