Bankier
O dwóch takich, którzy chcieli udowodnić, że amerykański sen jest dla każdego. Bez uciemiężenia, w niezłej formie filmowej o nierównościach.
6
Platforma
Przyciężką metaforą współczesnego świata. Kino epoki kapitalizmu.
Martyna Dziedziak
6
Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker
Czas rozpuścić włosy spięte przez męską dyktaturę. Żywiołowa biografia bez beatyfikacji o równe szanse dziejąca się, tak dawno, a tak dalej aktualna.
7
W lesie dziś nie zaśnie nikt
Pean na cześć miłości do pewnego gatunku, ale to kolaż, nie autorskie kino. Przeszczep udany, ale to nie są twórcy organy.
5
Głębia strachu
Ale kicha ! Normalnie można zasnąć ? Ani to straszne ani śmieszne ? Takie nico ! Szkoda na to marnować czas ! Oglądanie męczy !!!
Darco W.
Dziewczyna z tatuażem
widzę sporo krytyki i się dziwię bo film wpoił mnie w fotel polecam
Daniel Ciechanowski
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
film ma super klimat scenariusz pomysł bardzo dobry polecam
Daniel Ciechanowski
W potrzebie
Dawno nie oglądałam takiego gniota, masakra... Tandetne, wulgarne sceny seksu gejowskiego, obleśne dowcipy o "kupie", prostackie teksty. Widziałam jeden odcinek i kolejnego na pewno nie obejrzę. Nie wiem kto jest grupa docelową i chyba nie chcę wiedzieć. Zdecydowanie odradzam.
justangel
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
Judy
Renée Zellweger przed rozpoczęciem zdjęć spędziła rok szkolenia z trenerem wokalu Ericem Vetro. Następnie ćwiczyła przez 4 miesiące z dyrektorem muzycznym Mattem Dunkleyem, śpiew.
1
Kasia
10107 pkt.
2
szwejzi
7447 pkt.
3
Adam
5733 pkt.
4
Chemas
4689 pkt.
5
Bluejohn_26
2869 pkt.

Proszę czekać…