Jakub, Mimmi i gadające psy
To historia z napędem na cztery koła pobudzająca wyobraźnię i pięknie pokazująca siłę komunikacji bez dydaktycznej maniery.
7
Kobiety mafii 2
Recenzja DVD - Kobiety mafii 2
Martyna Kardyś
3
Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki
Recenzja DVD - Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki
Martyna Kardyś
4
Emma
Jako lekko satyryczne kino o dorastaniu sprawdza się. Jednak tego szturchania, mrugania okiem i teatralności jest czasami za dużo, widać szwy i umowność.
6
Pasażer
Liam i Collet-Serra jako duet sprawdza się i tym razem, żeby końcówka z pociągiem nie była taka przesadzona to nota byłaby wyższa. Ale i tak dobrze ogląda się.
MARTIN007
Bad Boy
Co tu dużo pisać.. Kolejny film Patryka Vegi, czy ten facet idzie tylko na ilość? Czy nie lepiej było by stworzyć film, któremu poświeciło by się nakład pracy z trzech innych, a który był by hitem? Co raz częściej jak słyszę to nazwisko to robi mi się nie dobrze na samą myśl produkcji.. http://onlinekino.pl/filmy/bad-boy/
Patrycja Rusek
Girl Guide
*"Za tę noc z Renatą"* [2/10] ||| Żenada. Dodatkowa gwiazdka za biednego Kukiza, który świeci jak perła na tle reszty oraz surrealistyczną scenę z góralskim reggae. Mam teorię, że Machulski w tym czasie dawał ostro w palnik i nie bywał w ogóle na planie, a film tak naprawdę nakręcił asystent-wolontariusz, na codzień członek młodzieżowego kółka filmowego z Chodzieży. A Złote Lwy, które ten film dostał, wzięły się stąd, że członkowie jury dostali od pana Juliusza po kartonie Marlboro. A co tam robi pani Gabryjelska (no bo grą tego nazwać się nie da)? Jest taka piosenka: "Za tę noc z Renatą"... Po więcej odsyłam do materiału Miecia Masochisty: https://www.youtube.com/watch?v=B43JQsJKNFw
Katarakty Owsianko
Alternatywy 4
Najlepsze dokonanie Stanisława Barei zaraz po Misiu.
dawidek98
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
1
Kasia
14592 pkt.
2
Adam
12312 pkt.
3
szwejzi
6882 pkt.
4
Tadek
3922 pkt.
5
ana481516
3118 pkt.

Proszę czekać…