Bad Boy
Fabuła skręca nagle w rejony gry Soccer Manager połączonej z Grand Theft Auto.
Kornel Nocoń
4
Sybilla
Skrótowo, zbyt rozbiegane, cierpiące na nadmiar wątków, tracące ostrość widzenia na niekorzyść obiecującej psychodramy.
4
Nędznicy
Ziemia niczyja, gorzki labirynt. Prawo silniejszego, ponad jakimkolwiek innym prawem. Palące kino akcji połączone ze społecznym zaangażowaniem obserwacji napięć międzkulturowych.
8
Ja teraz kłamię
Recenzja DVD - Ja teraz kłamię
Martyna Kardyś
5
Maria, królowa Szkotów
A co mi tam naciągnę ocenę do 7. Podobały mi się kostiumy, zdjęcia i muzyka. Dobrze się oglądało, mimo niezbyt porywającej gry aktorskiej, zresztą film powstał na podstawie książki a nie faktów historycznych.
Kasia
Jego ostatnie życzenie
Kolejne wielkie rozczarowanie Netflixa. Temat brudnej polityki i świata, lecz jakoś to wszystko tli się tak wolno że człowieka znuża. Aktorzy nie ratują tego filmu bo problem leży w reżyserii za tempo tego obrazu.
MARTIN007
Czarny Mercedes
Kilkanaście lat temu jak by to było zrobione to kto wie ? Ale teraz to jakieś to wszystko niemrawe "nie chcę ale muszę "Długie to i nudne ;)
Darco W.
Jay Kay
Ja wiem, że to nie aktor, ale myślę, że jako aktor pobiłby nie jednych cienioli. Jeśli chodzi o muzykę w swojej dziedzinie jest mistrzem nad mistrze !!!
Chemas
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
1
Kasia
12840 pkt.
2
Adam
11099 pkt.
3
szwejzi
6176 pkt.
4
Tadek
3232 pkt.
5
ana481516
2717 pkt.

Proszę czekać…