Bad Boys for Life
O dwóch takich co z rozrabiania nie powyrastali. Temperamentne kino rozrywkowe, co umie się i z siebie zaśmiać.
7
Poznajmy się jeszcze raz
Nic dwa razy się nie zdarza. Pełen szczerości uczuć i nostalgii smakołyk spoglądający za siebie, udowadniający, że można być sentymentalnym, ale jak warto afirmować chwilę obecną.
7
Błąd systemu
Wiele hałasu o coś, o kogoś! Poszukiwanie dowodu na sens istnienia w tak młodym wieku. Horror egzystencjalny. Kino, które szarpie.
9
Nasze miejsce na Ziemi
Nic nie o mówi o nas tak wiele, jak to jak traktujemy ziemię. Krzepiący dokument ze smaczkami fabularnymi o powrocie do dialogu z ziemią i zwierzętami, a dominacji.
6
Strażnicy cnoty
Nuda i jeszcze raz nuda w trakcie całego filmu może raz się tylko uśmiechnołem naciągana jedynka to i tak za dużo
bob33
Ania, nie Anna
Pierwszy sezon całkiem przyjemny. Drugi i kolejny to już katastrofa. Zamiast o dojrzewaniu mamy typowy Netflixowy serial o rasizmie, feminizmie i homofobii który niczym się nie wyróżnia. Część postaci to nienaturalne karykatury złych białych heteroseksualnych ludzi. a Ania z odcinku na odcinek zmienia się w agresywną socjopatyczna feministkę która robi co chce. Spora, zwłaszcza w 3 sezonie, część wątków jest tak sztuczna i nienaturalna że ogłada się ciężko i z wielkim smutkiem. Bo przykro jest widzieć jak każdy kolejny serial niczym nie różni się od poprzednich.
arkk
Inwazja: Bitwa o Los Angeles
Moja ocena dla tego filmu to 6/10. Do połowy filmu nie widziałem obcych tylko latanie wojaków tam i z powrotem trochę wybuchów. Na dziś wystarczy oglądanie jakoś nie mnie wciąga, a trzepanie obrazem - nie zdążysz ogarnąć jednego kadru a już jesteś w szóstym. W każdym bądź razie do filmu "Na skraju jutra" to mu daleko. Nota sześć dla tego filmu to i tak jest za dobra.
grisha2
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
Na noże
K Callan, która gra matkę Harlana Thrombey'a jest w rzeczywistości ponad sześć lat młodsza od Christophera Plummera.
Doktor Sen
Ewan McGregor, Dan Stevens, Chris Evans, Matt Smith i Jeremy Renner byli rozważeni do zagrania roli głównej w filmie. Ostatecznie McGregor został obsadzony z błogosławieństwem reżysera.
1
Adam
4019 pkt.
2
szwejzi
3363 pkt.
3
Bluejohn_26
2615 pkt.
4
5
Chemas
2133 pkt.

Proszę czekać…