What We Do in the Shadows
Recenzja: Co robimy w ukryciu - sezon 1. Serial dostępny na HBO GO.
Kornel Nocoń
7
Coffee i Kareem
Tytułowa "kawa" okazała się bezkofeinowa- w dodatku pozostawiła po sobie gorzki posmak.
Martyna Dziedziak
3
Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3.
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja
Martyna Kardyś
2
Zgon na pogrzebie
Miejscami infantylny humor ale rozbawił mnie, wielokrotnie. Parę jednakże żartów zbyt niesmacznych - scena w toalecie, a bardziej jej finał. Tak się złożyło, że nie widziałem brytyjskiego pierwowzoru. Nie podpasował mi wątek z Oskarem. Świetny Danny Glover, również Tracy Morgan, przyjemny (na pewno nie dla Aarona) wątek z udziałem Kevina Harta. Cóż, wygląda na to, że Chris Rock nie należy do moich ulubionych aktorów.
fredaser
Święty szmal
Jak opisuje Netflix jest to komediowy filmowy moralitet, obraz niosący przesłanie - nie przepadam za takimi, za stary na to jestem. Jednakże włączyłem ten film dla Ice Cube'a i nie zawiodłem się. Ma naprawdę przyjemny głos - barwę, intonację, akcent. Aktorsko też w porządku. Można się pośmiać. Klawy sędzia. Zacne tłumaczenie tytułu.
fredaser
Martwa dziewczyna
Interesujący pomysł, wykonanie i realizacja niestety bardzo słabe. Wśród aktorów największą charyzmą wykazał się Noah Segan. Sporo dziwnych i nielogicznych zachowań bohaterów. Rickie targany wieloma emocjami wypada w końcu blado, mało ciekawie. Jedna ze scen pod koniec filmu straasznie się dłużyła.
fredaser
Tata kontra tata
Niezły, choć zabrakło tu tego czegoś, co można zobaczyć w drugiej części. Tu mnie bardziej denerwował styl Willa. Bardzo ładna Linda. Polubiłem Griffa - interesująca postać (jak dla mnie). Bill Burr też na plus, fajnie go było zobaczyć i posłuchać, choć przez chwilę.
fredaser
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Dżentelmeni
Hugh Grant ujawnił w programie Graham Norton, że nie spotkał się z Matthew McConaughey podczas kręcenia filmu. Po raz pierwszy spotkali się w tym programie Graham Norton.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
1
szwejzi
2608 pkt.
2
Adam
870 pkt.
3
Kasia
786 pkt.
4
Chemas
516 pkt.
5
LadyMoon
498 pkt.

Proszę czekać…