What We Do in the Shadows
Recenzja: Co robimy w ukryciu - sezon 1. Serial dostępny na HBO GO. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
7
Coffee i Kareem
Tytułowa "kawa" okazała się bezkofeinowa- w dodatku pozostawiła po sobie gorzki posmak. przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
3
Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja przeczytaj recenzję
Martyna Kardyś
2
W lesie dziś nie zaśnie nikt
Byłem całkiem podekscytowany na wieść o tym filmie, więc jak się dowiedziałem, że trafi na Netfliksa to szybko go tam obejrzałem. Cóż, sam nie wiem, czy wiele oczekiwałem - myślę, że nie ale i tak tego nie dostałem. Tak jak niektórzy wspominają - przewidywalny, oczywiście też nie straszy. Ogólnie tę historię bym przełknął ale później nie trafił jeszcze w mój gust motyw z zarażeniem się dwójki bohaterów od meteorytu i ich zmiany w wyglądzie w następstwie zabrania skały do domu, także 5/10 odpadało. Sceny morderstw jednakże przyjemne, że tak powiem. Nie można również odmówić Wiktorii urody.
fredaser
Video Violence... When Renting Is Not Enough.
Film mikrobudżetowy o nawet jako takiej fabule (2 cześć to już zlepek filmików), nie jest do końca złe ale czegoś zabrakło
Asmodeusz
Komornik
Porządne kino pełne akcji w dobrym stylu, ze Scottem Adkinsem w roli głównej. Spodobała mi się jego kreacja, ale jeszcze lepiej wypadł moim zdaniem Louis Mandylor. Ciekaw jestem jak się ma nadciągający film Debt Collectors do tego - wygląda na kontynuację ale końcówka Komornika nie dawała na to wielkich szans. Hmm
fredaser
Pan "Wypadek"
Bardzo dobre połączenie komedii z filmem akcji, możemy też obejrzeć ciekawe sceny walk ze Scottem Adkinsem w roli głównej. Modus operandi Mike'a Fallona przy zleceniach przypomniał mi film z Hongkongu pt. Wypadek (2009), w którym główny bohater również używał tej samej metody eliminacji poszczególnych osób. Jednak tamten film był bardziej dramatyczny, a przynajmniej nie było takich elementów komediowych. Oba polecam.
fredaser
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Dżentelmeni
Hugh Grant ujawnił w programie Graham Norton, że nie spotkał się z Matthew McConaughey podczas kręcenia filmu. Po raz pierwszy spotkali się w tym programie Graham Norton.
Wyspa fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
1
szwejzi
4027 pkt.
2
Adam
1837 pkt.
3
LadyMoon
1322 pkt.
4
Kasia
1213 pkt.
5
Chemas
645 pkt.

Proszę czekać…