Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Pisklę
Film obarczony jest całą masą optycznych zgrzytów natury estetycznej oraz kalk naśladowniczych przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
3
Patrz jak kręcą
Tom George zrobił zgoła niedzisiejszą komedię kryminalną. Wyszło smacznie, bo efekt bawi przez całą emisję, choć przecież dochodzenie i jego finał mają tu znaczenie wtórne. przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
8
Andor: Odcinek 1x1
Opinia po trzech pierwszych odcinkach nowego serialu Star Wars od Walta Disneya i Lucasfilm. przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
8
Zołza
Na szczęście na planie "Zołzy" pojawi się Bronisław Wrocławski, który pełnokrwistą kreacją uratuje film przed ubraniem konwencji ostrej satyry w pozy znane z pasma telewizji dla gospodyń domowych przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
5
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Justice League of America
dramatycznie zły i nudny
Asmodeusz
Pętla
Serial, jak już to obejrzeć serial, nie film. Sama popełniłam ten błąd, że obejrzałam film, który jest skrótem serialu. Zresztą nie ma opcji, żeby x godzin materiału skrócić kilkukrotnie. Idea debilna i film wyszedł słaby, ale temat i to co widać w tej krótkiej wersji ma potencjał. Sądzę, że serial może być całkiem niezły. Vega powinien dostać dożywotni zakaz robienia skrótów filmowych swoich seriali.
justangel
Najwspanialsza gra w dziejach
nie jestem fanem golfa ale film spoko nie nudziłem się 7/10
Daniel Ciechanowski
Z podniesionym czołem
9/10 Świetny film szeryf z deską polecam
Daniel Ciechanowski
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Nie martw się, kochanie
Olivia Wilde początkowo miała zagrać główną rolę, ale postanowiła obsadzić Florence Pugh po tym, jak zobaczyła ją w Midsommar. W biały dzień (2019).
Sierota. Narodziny zła
Niektórzy z obsady, którzy byli tego samego wzrostu co Isabelle Fuhrman, gdy byli w kadrze, musieli nosić buty na wysokim obcasie, stojąc obok niej, aby wyglądała na niższą.
Top Gun: Maverick
Pod naciskiem Toma Cruise'a w filmie wykorzystano minimum ujęć z zielonego ekranu i CGI z lotu ptaka, a nawet zbliżenia z kokpitu są robione podczas prawdziwych sekwencji w locie. Oznaczało to, że znaczna część obsady musiała przejść intensywne sesje treningowe z przeciążeniami, aby wytrzymać fizyczne obciążenia wywierane przez przeciążenia podczas lotów.
Dodający
1
Lillu
9925 pkt.
2
suwalczanin
9741 pkt.
3
antyle26
9719 pkt.
4
szwejzi
8609 pkt.
5
agatkar16
7086 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…