Kraina lodu 2
Druga część "Krainy lodu" nie dorasta oryginałowi do pięt. Ponieważ jednak jedynka jest arcydziełem, to "Frozen 2" jest nadal dobrym filmem. Ale tylko dobrym.
Katarakty Owsianko
7
Słodziak
Dojrzała autoterapia, nie tylko do obserwania, a uczestnictwa. Bez znieczulenia. Angażujący wielobój emocjonalny o dorastaniu, a w czymś pozostaniu.
9
Dickinson
Koniec z chłodnymi, podręcznikowymi zagadnieniami. Uwierzcie na słowo, że Emily Dickinson oczaruje niejednego z was! (odcinki 1-4)
Martyna Dziedziak
7
For All Mankind
Mocne strony produkcji pozostawiają nadzieję, że koneserzy podróży w kosmos, nie zaliczą tym razem bolesnego lądowania wspólnie z całą filmową załogą. (odcinki 1-4)
Martyna Dziedziak
7
Król Lew
Film jest nieco gorszy od wersji animowanej,ale też bardzo mi się spodobał. Nie ma co narzekać. Twórcy wykonali kawał dobrej roboty.
Ola
Kłamstwo
Bardzo mi się podobała gra aktorska Weisz, Wilkinsona i Spalla (zagrał najlepiej). Dodatkowy atut to historia oparta na faktach. To czego mi brakowało to równomiernego rozłożenia scenariusza na obie strony barykady. O ile z zainteresowaniem możemy obserwować cały mechanizm zachowań i strategię działania u Lipstadt i spółki o tyle nie dowiemy się jakie emocje, jakie przemyślenia miał w tym czasie Irving, którego postać okrojono praktycznie do sali sądowej i okolic. Domyślam się że w tym przypadku chodziło albo o obawę przed pozwem ze strony Irvinga, który mógł uznać że twórcy robią mu czarny PR albo obawa przed promocją tego człowieka.
dareczek50
Nazywam się Dolemite
Miła sympatyczna komedia
dareczek50
Irlandczyk
Bardzo dobry film. Tarantino po swoim ostatnim nudnawym jak falki z olejem gniocie, może się uczyć od Scrosese jak robić prawie 3 i pół godzinny film, który się ogląda za jednym zamachem.
stefan_777
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnował z powodu napiętego harmonogramu.
To: Rozdział 2
Idris Elba był zainteresowany zagraniem roli w tym filmie.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Shane Black był kandydatem do reżyserowania filmu.
1
Adam
1912 pkt.
2
szwejzi
1911 pkt.
3
Chemas
597 pkt.
4
Asmodeusz
550 pkt.
5
Bluejohn_26
389 pkt.

Proszę czekać…