Bad Boy
Fabuła skręca nagle w rejony gry Soccer Manager połączonej z Grand Theft Auto.
Kornel Nocoń
4
Sybilla
Skrótowo, zbyt rozbiegane, cierpiące na nadmiar wątków, tracące ostrość widzenia na niekorzyść obiecującej psychodramy.
4
Nędznicy
Ziemia niczyja, gorzki labirynt. Prawo silniejszego, ponad jakimkolwiek innym prawem. Palące kino akcji połączone ze społecznym zaangażowaniem obserwacji napięć międzkulturowych.
8
Ja teraz kłamię
Recenzja DVD - Ja teraz kłamię
Martyna Kardyś
5
Deadly Manor
W sumie nie taki zły slasher jak można by przypuszczać, choć niestety kiepska końcówka
Asmodeusz
Lighthouse
Studium obłędu, który doprowadza do szaleństwa... trochę masło maślane, ale jest w tym jakiś sens.       Czarno-biała forma filmu dodaje temu obrazowi grozy i posępności, w sumie film nie jest ani zabawny, ani wesoły. Zaczyna się poważnie i dosyć ponuro, gdy latarnicy niczym skazańcy zawitali na wyspę, by wykonać swoją zmianę. Już pierwszego dnia dochodzi do konfliktu, którego powodem jest obraza gestu starego wygi przez młodszego, adepta sztuki latarnictwa. Ten odrzuca propozycję wspulnego wzniesienia toastu za powodzenie i udaną zmianę. Wcześniej parał się czymś zupełnie innym i nie związanym z morzem, ale drugi, ten starszy od zawsze z morzem był związany, choć też wcześniej robił zupełnie co innego i ta tęsknota daje znać na każdym kroku.       Eskalacja osamotnienia, różnicy wieku i odmiennych światopoglądów w połączeniu z innym usposobieniem i charakterem przynoszą w końcu konfrontację, a ta jak każda... opłakane skutki. Czy obaj mężczyźni są już straceni?      
Zenon Szypuła
Wściekłość
Całkiem dobry, świetna charakteryzacja łamane na efekty specjalne, widać że film tani i aktorzy mało znani, ale dali z siebie dużo, a już szczególnie odtwórczyni głównej roli nie dość, że ładna i atrakcyjna, to jeszcze zagrała bardzo wiarygodnie, krwawe sceny przerażające, ale tylko te z wypadku i operacji, bo potem jakby się komedia zaczynała i choć dalej krew się leje już zaczyna się robić śmiesznie.       Warto zobaczyć, choć długo się rozkręca i zapewne nie każdemu się spodoba, ja polecam.             p(btn-warning).                           [ SPOILERY O SPOILERACH W TYM GŁUPIM OPISIE ! ]                   P.S.       Ten "opis" dystrybutora jest kompletnie z czapy, chociaż lepiej pasowałoby powiedzenie w bardziej dosadny sposób, że z 4liter!       Po pierwsze cały jest JEDNYM WIELKIM SPOILEREM! Po drugie zaczyna się od jakichś bzdur i komuś fantazja popuściła wodzy: _"Rose po sprzeczce z przyjaciółką wychodzi z imprezy, wsiada na skuter i wściekła pędzi przed siebie, zupełnie nie zwracając uwagi na rozpędzoną ciężarówkę, pod którą wjeżdża. "_       bo ona owszem wsiada na skuter, ale raptem ledwie ruszyła, nie mówiąc już o pędzeniu na oślep przed siebie, a dwa to jaka ciężarówka, jak zdmuchnęło ją coś o bliżej nie określonym kształcie i nie było to wystarczająco pokazane! Reszta tego "opisu" jak cię mogę, ale w momencie, gdy w opisie jest zawarte tak dużo z zakończenia filmu, jego całej drugiej połowy, to jaki sens potem oglądać?!       Całe szczęście, że nie mam zwyczaju czytać przed oglądaniem takich wypocin, bo wtedy bym się wściekł! :[]             P.S. 2 Półtorametrowy penis spod pachy służący do atakowania ofiar i... picia krwi -- mega!       Uśmiałem się ;D            
Zenon Szypuła
Flintstonowie
Flintstonowie to najlepsza produkcja Hanna-Barbera, a zarazem najlepsza kreskówka, jaka kiedykolwiek leciała na Cartoon Network.
dawidek98
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
1
Kasia
12840 pkt.
2
Adam
11099 pkt.
3
szwejzi
6176 pkt.
4
Tadek
3232 pkt.
5
ana481516
2717 pkt.

Proszę czekać…