Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3.
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja
Martyna Kardyś
2
Żegnaj, mój synu
Uderzająca antologia cierpienia. Wnikliwie o sztuce zrozumienia nieprzewidywalności rzeczywistości i nieprzerwana lekcja pokory w praktyce.
8
Bankier
O dwóch takich, którzy chcieli udowodnić, że amerykański sen jest dla każdego. Bez uciemiężenia, w niezłej formie filmowej o nierównościach.
6
Joe Cocker: Mad Dog with Soul
jeśli się go znało z muzyki to w tym dokumencie można się dowiedzieć sporo o jego życiu prywatnym
Daniel Ciechanowski
Godzilla
Film zmontowano z japońskiej i amerykańskiej wersji Godzilli z 1954 i 1956 roku, co gorsza cały obraz jest fatalnej jakości więc film można sobie spokojnie pominąć
Asmodeusz
Cuda z nieba
takie cudo to najlepsze co może człowieka spotkać
Daniel Ciechanowski
Córki dancingu
To jakaś tragedia:-). To był najgorszy film, jaki oglądałem. Jakieś pojebane syrenki, które śpiewają i się rozbierają w klubie... ludzie ile to trzeba ćpać, by coś takiego wymyślić...
Robert_DeNiro
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
Judy
Renée Zellweger przed rozpoczęciem zdjęć spędziła rok szkolenia z trenerem wokalu Ericem Vetro. Następnie ćwiczyła przez 4 miesiące z dyrektorem muzycznym Mattem Dunkleyem, śpiew.
1
szwejzi
1449 pkt.
2
Adam
558 pkt.
3
Kasia
520 pkt.
4
LadyMoon
438 pkt.
5
Chemas
360 pkt.

Proszę czekać…