What We Do in the Shadows
Recenzja: Co robimy w ukryciu - sezon 1. Serial dostępny na HBO GO. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
7
Coffee i Kareem
Tytułowa "kawa" okazała się bezkofeinowa- w dodatku pozostawiła po sobie gorzki posmak. przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
3
Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja przeczytaj recenzję
Martyna Kardyś
2
Sinister 2
Jedynka naprawdę mi się spodobała i doprawdy wciągnęła mnie tamta historia. Tu już bardziej na siłę, to zachowanie bliźniaków też dziwne, nie czułem tu takiego napięcia, oczywiście bardzo przewidywalna scena na koniec, wiemy kto wyjdzie cało. Miło wyglądająca relacja Courtney z byłym zastępcą szeryfa, choć aktorsko on nie powala.
fredaser
Ochroniarz
Zbyt wiele niemożliwych scen akcji - np. te strzelaniny, z których bohaterowie wychodzą bez szwanku. Lubię Dolpha ale ten film nie jest najwyższych lotów. Ogólnie ten motyw z bielą również nie przypadł mi do gustu. I takie sobie było zmartwienie dziewczynki po tragedii, jaka się jej przydarzyła - troszkę sztucznie, za mało realizmu.
fredaser
Rezydencja diabła
Obejrzałem, nawet dwa razy i nie uważam tego czasu za stracony ;) Wielu się spiera, czy jest to pierwszy w historii film z gatunku horroru. Ciekawe jakie emocje wywoływał u pierwszych oglądających, jeszcze w XIX w. Teraz myślę, że bardziej bawi widza, takie fantasy komediowe można powiedzieć. Nie wiem nawet jak to ocenić, jak oceniać te najstarsze filmy, które często nie trwały nawet jednej minuty, tu mamy aż trzy co prawda - jest już jakaś historia, większa niż wjazd pociągu na stację itp. Hmm
fredaser
Wiwarium
Nawet interesujący choć nie do końca dopracowany ? Mogli bardziej temat rozwinąć ? Dlaczego para była nieszczęśliwa ? Dlaczego umarli ?
Darco W.
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Dżentelmeni
Hugh Grant ujawnił w programie Graham Norton, że nie spotkał się z Matthew McConaughey podczas kręcenia filmu. Po raz pierwszy spotkali się w tym programie Graham Norton.
Wyspa Fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
1
szwejzi
4031 pkt.
2
Adam
1987 pkt.
3
Kasia
1490 pkt.
4
LadyMoon
1391 pkt.
5
Chemas
732 pkt.

Proszę czekać…