Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3.
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja
Martyna Kardyś
2
Żegnaj, mój synu
Uderzająca antologia cierpienia. Wnikliwie o sztuce zrozumienia nieprzewidywalności rzeczywistości i nieprzerwana lekcja pokory w praktyce.
8
Bankier
O dwóch takich, którzy chcieli udowodnić, że amerykański sen jest dla każdego. Bez uciemiężenia, w niezłej formie filmowej o nierównościach.
6
Snowpiercer: Arka przyszłości
Fajnie wykreowany świat postapo w którym to ludzie mieszkają w pociągu na skutek zlodowacenia. Do tego w filmie jest parę naprawdę nieźle prezentujących się scen, no i sama fabuła w pewnym momencie potrafi nieźle zaskoczyć. Największym jednak plusem tego filmu jest ukazanie tego jak prezentuje się życie wszystkich ocalałych w pociągu. Jest to, że tak powiem doskonały obraz podziału klasowego. Innymi słowy bardzo dobra produkcja.
Łukasz Wróblewski
Depraved
Gniot ! Szkoda marnować na to czas ;)
Darco W.
Seberg
Dobrze zrobiony film z obsadą która wie co ma robić ,dobrze się ogląda ;)
Darco W.
W śnieżną noc
Sympatyczny film który dobrze się ogląda ;)
Darco W.
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
Judy
Renée Zellweger przed rozpoczęciem zdjęć spędziła rok szkolenia z trenerem wokalu Ericem Vetro. Następnie ćwiczyła przez 4 miesiące z dyrektorem muzycznym Mattem Dunkleyem, śpiew.
1
szwejzi
1449 pkt.
2
Adam
558 pkt.
3
Kasia
520 pkt.
4
LadyMoon
438 pkt.
5
Chemas
360 pkt.

Proszę czekać…