What We Do in the Shadows
Recenzja: Co robimy w ukryciu - sezon 1. Serial dostępny na HBO GO. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
7
Coffee i Kareem
Tytułowa "kawa" okazała się bezkofeinowa- w dodatku pozostawiła po sobie gorzki posmak. przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
3
Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja przeczytaj recenzję
Martyna Kardyś
2
Droga smoka
Sceny w restauracji, kiedy główny bohater je kilka talerzy zupy i legendarna wręcz walka z Chuckiem Norrisem. Dla tych scen oraz wspaniałej kreacji Bruce'a Lee warto obejrzeć. Był niesamowity. W dodatku: film kręcony w moim najulubieńszym kraju w Europie, w najulubieńszej stolicy.
dawidek98
Bad Boy
Najlepiej wypada Katarzyna Zawadzka i ona też najbardziej zapada w pamięci . Patryk Vega zna się na robocie ,nawet z miernoty jest w stanie coś wykrzesać . Film dobrze się ogląda nie można się nudzić . Choć szału nie ma ;)
Darco W.
Fun House
Ośmioro przygasłych celebrytów bierze udział w nowym reality show o nazwie „Funhouse”, emitowanym dwadzieścia cztery godziny na dobę w Internecie. Mężczyźni i kobiety zostają zamknięci w przestronnym domu, a ich głównym zadaniem jest zabieganie o głosy widzów. Osoba, która utrzyma się w programie najdłużej wygra pięć milionów dolarów. Reszta umrze w męczarniach. Ale o tym uczestnicy przekonują się dopiero po zamknięciu ich w pilnie strzeżonym domu pełnym ukrytych kamer, dzięki którym internauci z całego świata mogą śledzić każdy ich krok. I każdą śmierć.Szwedzko-kanadyjski niskobudżetowy horror w reżyserii i na podstawie scenariusza Jasona Williama Lee
Darco W.
Bloodride: Trzech chorych braci 1x2
Również thriller, jednak tu mnie wciągnęła akcja. I chyba robię się stary, bo późno wpadłem na rozwiązanie ale może dzięki temu się lepiej bawiłem. Trochę szkoda jednak tego zakończenia.
fredaser
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa Fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Dżentelmeni
Hugh Grant ujawnił w programie Graham Norton, że nie spotkał się z Matthew McConaughey podczas kręcenia filmu. Po raz pierwszy spotkali się w tym programie Graham Norton.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
1
szwejzi
4042 pkt.
2
Adam
2118 pkt.
3
Kasia
1576 pkt.
4
LadyMoon
1430 pkt.
5
Chemas
871 pkt.

Proszę czekać…