What We Do in the Shadows
Recenzja: Co robimy w ukryciu - sezon 1. Serial dostępny na HBO GO. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
7
Coffee i Kareem
Tytułowa "kawa" okazała się bezkofeinowa- w dodatku pozostawiła po sobie gorzki posmak. przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
3
Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja przeczytaj recenzję
Martyna Kardyś
2
Bloodride
Horror to nie jest, bardziej thriller a wątki horrorowe są tylko w piątym odcinku, można też trzeci uznać za taki, ale ja bym dał tam fantasy. Zatem jeśli oceniać przez gatunek, który podawany jest tak tu jak i na IMDb to dałbym o wiele niższą notę, ale jeśli oceniać przez pryzmat antologii thrillera i horroru to już lepiej wypada. Wybitne dzieło to nie jest jednakowoż, raczej popularne motywy w norweskim wydaniu z popularnymi twistami na koniec odcinków. Ogląda się jednak przyjemnie, całkiem nieźle to wypadło w takiej krótszej formie.
fredaser
365 dni
Maczetami ten film. Chemi między głównymi bohaterami tutaj nie uświadczymy, w ogóle ich relacja to jedno wielkie nieporozumienie. Już ta między Olgą i Domenico przez minutę wypada znacznie lepiej. Ogólnie brak w tym filmie jakiegoś sensu. Na przykład ta pierwsza scena. Skąd niby ten strzał padł? Z nieba? Dalej jest tylko gorzej.
Łukasz Wróblewski
Versus
Pobili chłopaka i okradli ,ten po jakimś czasie wpada w szał i zabija kogo popadnie ? Ogólnie nic ciekawego ;)
Darco W.
Tylko sprawiedliwość
A jednak sprawiedliwość może triumfować .Choć szanse są znikome ! Sądy i walka o skazanych ... Można obejrzeć ? Szału nie ma ;)
Darco W.
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Dżentelmeni
Hugh Grant ujawnił w programie Graham Norton, że nie spotkał się z Matthew McConaughey podczas kręcenia filmu. Po raz pierwszy spotkali się w tym programie Graham Norton.
Wyspa Fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
1
szwejzi
4031 pkt.
2
Adam
1987 pkt.
3
Kasia
1490 pkt.
4
LadyMoon
1391 pkt.
5
Chemas
732 pkt.

Proszę czekać…