Żegnaj, mój synu
Uderzająca antologia cierpienia. Wnikliwie o sztuce zrozumienia nieprzewidywalności rzeczywistości i nieprzerwana lekcja pokory w praktyce.
8
Bankier
O dwóch takich, którzy chcieli udowodnić, że amerykański sen jest dla każdego. Bez uciemiężenia, w niezłej formie filmowej o nierównościach.
6
Platforma
Przyciężką metaforą współczesnego świata. Kino epoki kapitalizmu.
Martyna Dziedziak
6
Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker
Czas rozpuścić włosy spięte przez męską dyktaturę. Żywiołowa biografia bez beatyfikacji o równe szanse dziejąca się, tak dawno, a tak dalej aktualna.
7
Szczygieł
Wygrana wersja dvd. Mógłby być nieco krótszy, do wyrzucenia część "imprezowa" amerykańskiego Pottera i rosyjskiego Snape'a. Historia średnia, mogli książki nie tykać. Chociaż dzięki filmowi dowiedziałam się, że jest on na podstawie książki :D
ana481516
Śmierć nadejdzie jutro
dobry bond polecam
Daniel Ciechanowski
Krok do sławy
nawet taki sobie na nudne weekendy
Daniel Ciechanowski
007 Quantum of Solace
dużo akcji i dobry jak zawsze Craig kolejny bond którego warto obejrzeć
Daniel Ciechanowski
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
Judy
Renée Zellweger przed rozpoczęciem zdjęć spędziła rok szkolenia z trenerem wokalu Ericem Vetro. Następnie ćwiczyła przez 4 miesiące z dyrektorem muzycznym Mattem Dunkleyem, śpiew.
1
Kasia
10369 pkt.
2
szwejzi
7448 pkt.
3
Adam
5749 pkt.
4
Chemas
4715 pkt.
5
Bluejohn_26
2892 pkt.

Proszę czekać…