Coffee i Kareem
Tytułowa "kawa" okazała się bezkofeinowa- w dodatku pozostawiła po sobie gorzki posmak.
Martyna Dziedziak
3
Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3.
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja
Martyna Kardyś
2
Żegnaj, mój synu
Uderzająca antologia cierpienia. Wnikliwie o sztuce zrozumienia nieprzewidywalności rzeczywistości i nieprzerwana lekcja pokory w praktyce.
8
Showtime
6- Jako komedia bardziej mi się spodobał (nie wybitnie), jako akcja już gorzej - dużo niemożliwych scen, np. te strzelaniny, z których nasi bohaterowie wychodzą cało. Widać niestety luki w fabule. Bardzo ładny pies.
fredaser
Jak dogryźć mafii
Słaba akcja pełna dziur fabuła, komedia niestety też słaba - może parę razy się uśmiechnąłem. Niektóre wątki poupychane zdaje się na siłę. Bruce jakoś dziwnie wypadł, wydawało mi się jakby się w ogóle nie starał, nie pokazał swojego uroku w tej produkcji, pokazał za to co innego. Piękna Jessica Gomes.
fredaser
Unorthodox
Interesujący i wciągający ! Znając życie chyba niektórym się nie spodoba ? Ja tylko polecam ;)
Darco W.
Bad Boys for Life
Niestety szału nie ma ? Ileż razy to samo można oglądać ? To jest już nudne ! Efekty itp ...
Darco W.
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Dżentelmeni
Hugh Grant ujawnił w programie Graham Norton, że nie spotkał się z Matthew McConaughey podczas kręcenia filmu. Po raz pierwszy spotkali się w tym programie Graham Norton.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
1
szwejzi
1449 pkt.
2
Adam
810 pkt.
3
Kasia
684 pkt.
4
LadyMoon
438 pkt.
5
Chemas
427 pkt.

Proszę czekać…