What We Do in the Shadows
Recenzja: Co robimy w ukryciu - sezon 1. Serial dostępny na HBO GO. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
7
Coffee i Kareem
Tytułowa "kawa" okazała się bezkofeinowa- w dodatku pozostawiła po sobie gorzki posmak. przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
3
Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja przeczytaj recenzję
Martyna Kardyś
2
Tylko sprawiedliwość
A jednak sprawiedliwość może triumfować .Choć szanse są znikome ! Sądy i walka o skazanych ... Można obejrzeć ? Szału nie ma ;)
Darco W.
Polowanie
Tylko ze względu na Hilary Swank daję cztery ! Bo to straszna lipa ! Jakieś to nijakie ,nie dopracowane ? Brak pomysłów !
Darco W.
Legiony
Daremna recenzja.
hanna_mv
W lesie dziś nie zaśnie nikt
Byłem całkiem podekscytowany na wieść o tym filmie, więc jak się dowiedziałem, że trafi na Netfliksa to szybko go tam obejrzałem. Cóż, sam nie wiem, czy wiele oczekiwałem - myślę, że nie ale i tak tego nie dostałem. Tak jak niektórzy wspominają - przewidywalny, oczywiście też nie straszy. Ogólnie tę historię bym przełknął ale później nie trafił jeszcze w mój gust motyw z zarażeniem się dwójki bohaterów od meteorytu i ich zmiany w wyglądzie w następstwie zabrania skały do domu, także 5/10 odpadało. Sceny morderstw jednakże przyjemne, że tak powiem. Nie można również odmówić Wiktorii urody.
fredaser
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Dżentelmeni
Hugh Grant ujawnił w programie Graham Norton, że nie spotkał się z Matthew McConaughey podczas kręcenia filmu. Po raz pierwszy spotkali się w tym programie Graham Norton.
Wyspa Fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
1
szwejzi
4031 pkt.
2
Adam
1987 pkt.
3
Kasia
1490 pkt.
4
LadyMoon
1391 pkt.
5
Chemas
732 pkt.

Proszę czekać…